Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mestruacios fajdalmak ellen...

Mestruacios fajdalmak ellen mit lehet tenni valami praktika?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Görcsoldó. Nekem semmi más nem használ. Volt, hogy injekciót kaptam annyira rosszul lettem. :-(
2011. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
én algoflex-m-et szoktam bevenni. jó még a melegvizes palack, meg gyógytea keverék is van kifejezetten menstruációs görcsökre.
2011. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Most lehet, hogy sokan hülyének fognak nézni, de nálam ez működik:

Ha betétet használok, akkor kegyetlen fájdalmaim vannak, annyira, hogy hányingerem, görcseim vannak, néha az ájulásig is elmegy, viszont mikor tampont használok, minden fájdalom megszűnik. Nem tudom pontosan, ez hogyan lehetséges, de eddig akinek meséltem senki nem hitt nekem, mondjuk ez nyilván egyénenként változó. De én csak tampont tudok használni és akkor van hogy az egészet végigcsinálom fájdalommentesen.

De ha ez nálad nem működne, akkor próbálj gyógyszert bevenni, van már sokféle menstruációs görcs-elleni orvosság, teák.

2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Manci néni bőrzekéje válasza:
Korianderes tea! :)
2011. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
flower m. Én hiszek neked, nekem pont forditva van :)) Ha betétet használok épp csak egy kicsit vagyok rosszul, de milyest berakok egy tampont elkezd fájni a hasam meg a derekam. Nagyon durva :)
2011. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Érdekes...

Ez is azt mutatja, hogy ahányan vagyunk, annyi félék :)

2011. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csakválaszt válasza:
nekem a forró fürdő, és a meleg só szokott használni. bár van mikor ez sem jó rá.
2011. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
apranax. és próbáld meg, hogy a köldököd alatt kb 4 ujjnyival 10-20 másodpercig nyomod, aztán ennyi ideig szünet, megint nyomd..és ezt addig, amig el nem kezd enyhülni.
2011. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon szokott fájni a hasam amikor megjön, de a múltkor olvastam itt, hogy a kamillatea segít,szóval mikor elkezdtem érezni, hogy fájni fog, megittam egy bögrével, meg másnap is. nekem nagyon bevált, mert egyáltalán nem fájt a hasam.
2011. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!