Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váci nőgyógyászok? Ki a jó,...

Kissné Nikolett kérdése:

Váci nőgyógyászok? Ki a jó, és árban is megfelelő?

Figyelt kérdés
Nemsokára tervezzük a kistestvért, és én Pesten szültem, de májusban ide költöztünk, szóval érdeklődnék az orvosok felől, hogy kit tartotok jónak, és árban is megfelelő. Köszönöm!
2011. aug. 26. 14:21
 1/2 anonim válasza:
Bényi Béla nagyon jó nőgyógyász, ajánlom neked. Bár a legutóbbi ulrahangnál a popómba nyúlt és az nagyon nem tetszett.
2011. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ......Hát hogy sikerült neki oda nyúlni, jujj.... nem is értem.

Nővérem is nála szülte mindhárom kicsijét, ő is azt mondta hogy jó orvos, azonban az utolsó szülésnél komplikáció merült fel, amit alig tudott megoldani, és sajnos nekem sem volt egyszerű az első szülésem, ezért kicsit félek tőle!!! De azért még várom a válaszokat!!! Köszönöm!

2011. aug. 27. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!