Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés lehet szétteni a...

Milyen érzés lehet szétteni a lábat pl. édesapánk, testvérünk, vagy közeli rokon, barátnak, ha ők nőgyógyászok lennének?

Figyelt kérdés
Másik fórumon olvastam egy választ, valakitől, akinek az édesapja nőgyógyász, de nem válaszolt arra a kérdésre, hogy őt az apja szokta e vizsgálni. Én biztosan nem engedném, de én nagyon szemérmes, szégyenlős vagyok.
2011. szept. 6. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Brrr... én biztosan nem mennék hozzájuk, esetleg, ha anyám lenne nődoki, azon gondolkoznék.
2011. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan nőt ismerek, aki vérvételes nővérke, de ha a saját gyerekeit kell megszúrni, azt sosem ő csinálja, hanem valamelyik kolléganője.


Mondjuk a szurkálást akármelyik családtagomnak megengedném, de egy nőgyógyászati vizsgálatot csak lánytesónak vagy Anyunak. De előttük nem vagyok szégyenlős.


Ki tudja, lehet, hogy még fiú tesónak vagy Apunak is megengedném, mert így legalább tuti jó ellátásban részesülnék, családtag azért máshogy bánik családtaggal, mint egy idegen.


De a mi családunkban amúgy sem jellemző a szégyenlősség, lehet azért gondolom így.

2011. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Van másik orvos is egyenlőre hazánkban!
2011. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
utolsó az remélem egyelőre akart lenni!?
2011. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem régen olvastam egy interjút egy nagyon szimpatikus fiatal női nődokival, akinek "természetesen" női nőgyógyásza volt, többek között azért is, mert számára borzasztó érzés lenne találkozni pl. egy konferencián azzal a férfi kollegával, aki nemrégen még meztelenül vizsgálta..

érdekes volt hallani ezt, és összevetni a "micsoda hülyeség, az orvos az orvos és nem férfi" véleményekkel.

2011. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

11:10

Hát igen, anyu, vagy leánytesó elképzelhető lenne esetleg,

és igazad van abban, hogy:

"így legalább tuti jó ellátásban részesülnék, családtag azért máshogy bánik családtaggal, mint egy idegen"

2011. szept. 6. 11:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kösz a javítást! Egyenlőre kontra egyelőre. valóban nem jól használtam !
2011. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
vetkőzd le a gátlásaid. A nőgyógyász nem gerjed a puncidra, épp olyan mint a másik sok ezer nőé.
2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

én még nem járok nőgyógyászhoz de ha pl az apám lenne,én tuti nem engedném neki o.O

bár én még a saját anyám előtt se vagyok soha meztelen ...

nagyon szégyenlős vagyok :S

13l

2011. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy az apám nőgyógyász. De nem ő vizsgál, szerintem nagyon bizarr lenne. Egyszerűbb, de bizarr :S
2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!