Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak olyan kevesen a...

Miért vannak olyan kevesen a női nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
ennek kizárólag szexuális, vagy valami más oka is lehet?
2011. okt. 24. 15:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezen még nem gondolkodtam, de hirtelen annyi jutott eszembe, hogy minden szakmáról kialakul egy kép, hogy az női vagy férfi szakma inkább...bár a rendőr, tűzoltó katona érthető okokból inkább férfi, erőviszonyok miatt, de a nőgyógyász miért lett ffi szakma???háát nem is tudom :)

Tényleeg...miéért?? :D

biztos olyan furán érezné egy nő, hogy na most kitanulom a nőgyógyászatot, hogy nőkben turkálhassak, félne, hogy a környezete félreérti?? nem tudom...Én is várom a válaszokat

2011. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Na de a férfi urológusok akik a prosztatát bujják, nem félnek a "félreértéstől"?
2011. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
hmmm..,. Igaz :D attól meg tuti a nők visszakoznak és maradt rá a ffi népre :)
2011. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

ugyanaz az oka, amiért olyan kevés a női szülészorvos és a női sebész (baleseti itt kivétel): mert nagyon jó pénz van benne

és mivel a férfiak voltak ott előbb (sokáig ugye egyáltalán nem voltak női orvosok), így nem szívesen engednek be nőket, mert maguknak akarják a legjobban fizető részlegeket

amúgy nem fizetésben jók ezek, hanem itt lehet a legtöbb hálapénzt összeszedni, szóval ragaszkodnak hozzá, és a legtöbb férfi orvos lelkiismeret furdalás nélkül elfogadja vagy akár kéri is a hálapénzt

2011. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mivel ez "rendkivűl" pénzes szakma (talán a legpénzesebb az orvosok között), azért ez a nagy férfi-nyomulás?
2011. okt. 24. 15:16
 6/36 A kérdező kommentje:

15:15

na pont ez jutott eszembe nekem is, csak kereszteztük egymást az irásban...

2011. okt. 24. 15:19
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, "szülészférfit" nem sokat hallottam, sem bábaférfit...
2011. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy az a férfi orvospalánta, aki nőgyógyásznak készül, az átlagnál sokkal jobban vonzódik a női nemhez és sokkal nagyobb az érdeklődése a nők iránt.

Ehhez jöhet hozzá még amit a pénzről már irtatok...

2011. okt. 24. 17:21
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem vonzódik jobban hozzá. Nagyon téves elképzelés, hogy vki azért megy nőgyógyásznak, mert puncikat akar nézegetni...


Egyébként azért kevés a nő, mert nagyon nagy pénz van benne, és a férfiak kitúrják őket. Ennyi.

2011. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem azért egyre több a női nőgyógyász..Én is például egy fiatal Doktornőnél szültem.

2011. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!