Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Elmesélnétek, hogy...

Lányok! Elmesélnétek, hogy hogyan, mikor jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
Esetleg valami cikisebb helyzetben? Megijedtél? Mi volt az első reakciód?
2009. ápr. 17. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikban egyik szünetben mentem wc-re, és picit véres volt a bugyi. Betettem egy zsebkendőt, de vissazgondolva nagyon büszke voltam hogy nő lettem. Fogalmam sincs miért) :-)
2009. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, soha nem felejtem el... Éppen vendégségbe készültünk a keresztszüleimhez, apukám már a kapu előtt állt az autóval, mikor én kitaláltam hogy még gyorsan elmegyek pisilni.Anyukám nagyon megijedt a nagy kiabálásra amit műveltem . Bőgtem mint a záporeső, pedig tudtam hogy mi az mert anyu mindenre felkészített. Mégis váratlanul ért.
2009. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap híján 12 voltam, unokatestvéreméknél játszottam és arra lettem figyelmes a vécén, hogy barna színű folt van a bugyimban. Először megijedtem, csak később kapcsoltam, hogy mi ez.. Mostmár tudom, hogy az előtti éjszaka mitől görcsölt annyira a derekam :D
2009. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami barnás foltot vettem észre a bugyimon. Eleinte észre sem vettem, amikor megjött, de mostanában szörnyű görcseim vannak az első napon:(
2009. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam.Már nagyon vártam.Reggel felkeltem és éreztem,hogy valami kifolyt belőlem.Azt hittem ez is csak folyás mint a többi.Aztán elmentem wc-re és akkor láttam,hogy hoppá,kicsit már a színe.De sötét volt ezért nem láttam,csak azt,hogy valami nagyon sötét :D Kicsit megíjedtem,nem tudtam elképzelni mi lehetett az.Aztán felkapcsoltam a villanyt és láttam mivan.Szóltam anyunak,ő segített berakni egy betétet.Elég rossz volt mert rettenetesen görcsöltem aznap :(
2009. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
10 éves múltam, június végén volt... Fürdőruhát mentünk épp vásárolni, de már otthon éreztem, hogy valami nincs rendbe.. Fajt a hasam, hányingerem volt, és olyan fura érzés.. Tipikus menzi-érzés.. :P Kiválasztottam a boltba azt a fürdőruhát ami tetszett, elmentem a próbafülkébe.. Na ott megcsapott a villám :D Visszaöltöztem, és siettem anyuhoz, hogy menjünk haza azonnal :)
2009. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

2004.11.22. hétfő, 12éves voltam, egy osztálytársammal mentem az osztálytársunk szülinapjára. És akivel mentem neki is aznap jött meg meg nekem is:D

Iszonyatosan görcsöltünk, sokszor mozogni is rossz volt, sose felejtem el azt a napot, állandoan wc-re jártunk:)

Amikor hazamentem még akkor se volt emg nagyon, csak barnázás, zsepit tettem be, aznap este elolvastam a témáról mindent, majd elmondtam anyunak, aki nem hitte el nekem, majd csak más nap, akkor adott vattát, amiből elegem lett és kiharcoltam a betétet:D

Nekem azóta is kínszemvedés minden egyes mensim..sokszor összeesek, remegek, tnap előtt is annyira remegtem hogy nem tudtam bevenni a gyógyszert. 8órán át szenvedtem vele, már a végén folyt a könnyem..Gondolom neked még nem jött meg azért kérdezed, nagyon remélem h neked nem ilyen lesz mint nekem, mert ez rettenetes.

2009. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

2005. április 28. 12 éves voltam. Iskolában jött meg, nagyon durva volt, teljesen átázott a nadrágom mindenem olyan volt, futottam haza, de sajnos senki nem volt otthon, sirva hivtam fel anyut, hogy ez a helyzet, most mivan??? Akkor elmondta, mit hogyan csináljak, és sírtam tovább.

Most is sirok ha megjön, hogy sajnos megjött :D:D

2009. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly jött meg, aug. 1.-jén a Balcsin :D Nyaralásunk utolsó elötti napja volt, és arra az utolsó két napja jöttek a kerianyumék is. Elötte este (utolsó elötti, elötti :D nap) láttam egy nagyon pici barna pöttyöt a fürdőbugyimban miután a strandról hazaérve elmentem fürödni. Nem törődtem vele, mondom biztos az iszap, vagy valami ilyesmi. Másnap volt egy kis folt a bugyimon. Én meg rohantam anyuhoz (aki épp pakolt, hogy rend legyen mire jönnek a rokonok): "Anyu! Megjött" összeölelkeztünk és együtt sírtunk :D Nagyon nem örültem, mert uncsitesómmal nem tudtam így Balcsizni. Azóta is érnek az (szerencsére még csak a bugyi) átázások, mert sose pontosan jön meg.... :S :D
2009. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem pont a 12 szülinapomon a sulival kirándultunk és akkor láttam, olyan krémes fehér folyást. Nem lepődtem meg,mert eddig is volt folyásom, csak nem ilyen krémes. Nem történt semmi. De napra pontosan, egy hónapra rá egy nagyon világosbarna foltot találtam a bugyimban. Nem igazán tudtam, hogy mi az, ezért ellátogattam a www.gyakorikerdesek.hu oldalra. Itt írták, hogy megjött. Örömtáncot jártam :) De nem voltam benne biztos, hogy ez az. Azt írták, hogy reggelre vér lesz. De reggel kinyitottam a szememet és szárazságot éreztem :( Mondtam: ajjj, mégsem lettem nagylány!! De amikor elmentem a wc-re. A sok vér látványától boldog lettem :) Már nagyon vártam. Ez nemrég volt, éppen most is megvan, ez az ötödik. Eddig még semmi bajom sincs vele ;)


12/L

2010. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!