Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációtok előtt...

Az első menstruációtok előtt beerősödött a fehérfolyásotok?

Figyelt kérdés
Még nem menstruálok. Elég erős folyásom van alapból, sajnos kerültem emiatt elég kellemetlen helyzetekbe. Szóval, reggel, amikor felvettem az új bugyit + tisztasági betétet tettem be, még nem volt semmi gond. Suliban azt hiszem 2-3. óra után kimentem vécére, és annyira átázott a betétem, hogy ki kellett szednem. Nem volt nálam másik, csak sima, azt meg nem akartam még betenni. Hazaértem 2 órára és a bugyim annyira átázott, hogy át kellett cserélnem. Azóta már kicsit enyhébben van, de azért van. Ez most mért van? Nincsen szaga, nem csíp, nem viszket. Ugye nincs gond. :/
2011. máj. 20. 12:20
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 11L
2011. máj. 20. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nemsokára megjön a menstruációd. Velem is így volt.


16/L

2011. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs szaga, nem csíp, akkor semmi gond:)

Hamarosan nagylány leszel, velem is így volt!

2011. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. eléggé vártam eddig is :D nem tudom, most örüljek vagy ne. inkább igen, mert a menstruáció egy természetes dolog, ha nem lenne, akkor lenne gond. :/
2011. máj. 20. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Megindult már a nemi érésed? Nő a melled? Puncid és a hónaljad szőrösödik?
2011. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az már 2 éve tart. :)
2011. máj. 20. 12:57
 7/8 A kérdező kommentje:
én állok az osztályból ilyen szempontban legelől. a hónomon eléggé sok lenne, ha nem borotválnám. alul is szintén eléggé szőrös. a mellem is nagy, szerintem kicsit nagyobb is, mint kéne most.
2011. máj. 20. 13:00
 8/8 A kérdező kommentje:
RÉGEBBI KÉRDÉS! Még mindig így állok, csak azért írtam, hogy nem friss a kérdés.
2011. jún. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!