Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető hólyagok. Nemiszerv...

Viszkető hólyagok. Nemiszerv HERPESZ?

Figyelt kérdés

17/L.

1 hete volt intim kapcsolatom,és 2 napja herpeszhez hasonló égő,iszonyatosan viszkető hólyagokat fedeztem fel a nagy és kis-ajkaimon egyaránt.. herpesznek tűnik,igaz nekem még nem volt.Nagyon megijedtem hogy valami komolyabb bajom van,de utána kerestem és szerintem herpesz lehet..valakinek volt már?hogyan kezeltétek??mindenféleképpen szükséges vele orvoshoz menni?


(elöször azthittem gomba,canesten combi-t használom 2 napja de semmi javulás)


köszi előre is.


2010. márc. 10. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz, ő tudja a legjobban, mit lehet rá kenni. Házilag annyit tehetsz, hogy lemosod citromfűteával (vírusölő hatású), és erősíted az immunrendszeredet. Sajnos, ha egyszer megkaptad, nem szabadulsz tőle, ha legyengül a szervezeted, előjön. De biztos vannak rá megfelelő gyógyszerek, amivel hamar el tudod mulasztani a hólyagokat.
2010. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Új partner?

Egyébként valszeg herpesz (csoportos hólyagcsák, melyek kifakadnak).

2010. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azóta már elmúltak a sok kenceficétől.nem derült ki hogy mi volt ez,de a lényeg h elmúlt..:)
2010. márc. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!