Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon a Kliond100 most használ...

Vajon a Kliond100 most használni fog, annak ellenére, hogy régen nem? Még annyit, hogy hány ilyen hüvelytabletta szükséges egy kezelés alatt? 3 nem elég? Az orvos nem közölte velem. :S

Figyelt kérdés
Az orvosom felírta a KlionD100-at, mivel gombám van (de ez nem sarjadzó gomba), tenyésztés nem történt. De ő ezt írta kapásból. Régen már szedtem, szájon át is, és hüvelykúp formájában is, azóta már mást is írtak fel (Gynoflor, gynazol2%, Canesten kombi), de nem múlik.
2009. ápr. 18. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert újból és újból kedvez neki a hüvelyflóra, tehát valami nincs rendben odabennt. Ez pontosan azt jelenti, hogy a hüvely természetes savas közege nem stabil és a behelyezett kúpok átmenetileg kiirtják, s amint a kúpok eltünnek a gomba újra él és virul.

Két alapvető kezelés szükséges:

1. Meg kell szüntetni a gomba számára támogató lúgos közeg masszivitását. Okozhatja: candida például. Ez esetben például drasztikus étrendváltozást javasolnék. Cukrok, élesztős tészták, sajtok fogyasztása tilos. Kiegészítőként az OXYTARM kúrát, melynek hátránya, hogy egy havi adag 3-4000 ft., de igen hatásos.

Lúgos közeget teremt a spermium, valamint a menzesz alatt felbomlott hüvelyflora egyensúly. Hetente egy alkalommal LACATCYD femina irrigáló folxadékkel ki kell öblíteni a hüvelyt, mely tejsavat juttat be, ezáltal ismét visszaállítja a természetes savas bázist.

Jó példa, hogy régen az asszonyok jughurtot használtak hígítva, illetve tejsavas közeget, ezzel tisztították a szeméremtájékot.

Ha a külső belső tisztítás megtörtént és az tartósan fenn van tartva a gomba jelentkezése minimálisra csökken.

Nem kell aggódni én is 15 év nőgyógyászatra járás procedurája után érett asszonyként két gyermek után kaptam csak meg ezt a tájékoztatást egy nőbarát és lelkes nőgyógyász szakorvostól.

Remélem tudtam segíteni!

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2009. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Ez nagyon elszomorít. De valószínű, hogy igazad lehet, mert a hüvelykenetnél írva van, hogy közepes-változó hüvelyflóra. De akkor erre miért nem mondtak semmit?? Már sosem leszek teljesen rendben odalennt! :(:(
2009. ápr. 18. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg rákszűrés szempontjából rendben vagy és a kenet értéke P1 vagy P2 , illetve a leoltás candidát, vagy más enyhe kórokozót mutat, addig az általános kúp therápiánál mást nem adnak.

Dehogynem leszel rendben odalenn, csak próbáld alkalmazni, amit leírtam.

A hüvelyfora is egy érzékeny terület, állandó gondos ápolásra szorul.

A stabil ph. azért is fontos, hogy nehogy más agresszivabb kórokozó, például a humanpapilloma( a méhnyakrák okozója) megtepeledjen. Az ugyan vírus, de az egészséges környezet jobban védekezik ellene.

Ha LACTACYD irigáló készüléket nem találsz ( a folyadék még kapható DM-ben, ROSSMANN-ban) más is jó, csak szereld szét a fejet, hogy az egyszer használatos készüléket után tudd tölteni, mert mindíg megvenni, nos az úgy nagyon drága.

A LACTACYD-nak is volt irrigáló készüléke, de sajnos egy ideje eltünt a forgalomból.

Az intim lemosóját is használd, mert szintén tartalmazza a lactic acidot, vagyis a tejsavat.

A candida gomba ellen pedig sok zöldség, gyümölcs, No cukor és élesztő.

Nagyon jól reagál a grapefuitmag kivonatra is. Kigyilkolja.

Fel a fejjel. nem egyszerű probléma tudom, de rengeteg nő küzd vele, csak sokan sajnos elhanyagolják.

Nem szabad elfelejteni, hogy a méhnyakrák a legtöbb esetben mulasztásos tragédia.

Sok sikert és gyógyulást!

2009. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!