Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eü küret után szövettan...

Eü küret után szövettan eredménye alapján további kezelés szükséges. Értesítettek. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj el a kért vizsgálatra/kezelésre. Előre ne aggódj, valószínű csak valami gyulladás vagy fertőzés és gyógyszert kapsz rá. De mindenképp járj utána, nehogy komolyabb baj legyen belőle!
2010. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak jövő héten tudok menni. Addig megbolondulok az idegességtől,vajon mit találtak.
2010. jan. 26. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia :) Mi újság van-minden rendben van?Miért hívtak vissza?
2010. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia! Csináltattak velem egy terhességi tesztet...ami természetesen negatív lett...csak erre voltak kíváncsiak. Nem normálisak...

Utána voltam cytológián...annak az eredménye sem lett jó... Visszamentem oda is,de azt mondták,ez ilyenkor természetes. Na mindegy. Azóta nem is próbálkozunk,feladtuk.

2010. ápr. 6. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia :) És miért volt egészségügyi küreted?Elhalt babó miatt?-azért csináltatták veled a tesztet?Fájt a beavatkozás?
2010. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,korai elhalás volt,elment a baba. Maga a beavatkozás altatásban történt,tehát nem éreztem semmit,viszont amikor felébredtem,akkor nagyon görcseim voltak,akkor eléggé fájt,de kaptam egy fájdalom csillapító injekciót és el is múlott,2óra múlva mentem is haza.
2010. ápr. 8. 08:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Végül is miért küldtek értesítést? Találtak valamit?
2012. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj olvastam, hogy tesztet csináltak veled. Azóta sikerült a baba?
2012. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta sincs baba.

Most vizsgáltatjuk ki magunkat. :(

2012. ápr. 6. 07:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, mielőbbi babavárást kívánok neked!
2012. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!