Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fertőzés lenne?

Hüvely fertőzés lenne?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és ma reggel észre vettem,hogy kellemetlen(hal szagú) a folyásom és enyhén sárgás,de nem vészes!Tudtok házi praktikákat?Olvastam,hogy a citromos víz jó,ha azt iszom és a kamillás fürdő!Egyenlőre én nem szeretnék dokihoz menni(magán ügy miatt)de ha nem múlik az itthoni módszerektől,akkor kénytelen leszek:/

Segítenétek?

Köszönöm!

16/L


2011. aug. 29. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rengeteg minden okozhat fertőzést, így előbb meg kellene állapítani, mi bajod van. Ehhez pedig sajnos muszáj lesz elmenned orvoshoz, mert csak ő tud biztosat mondani.

Mindenféle házi praktikákkal veszélyes lenne kísérletezni (hiszen nem tudhatod mi bajod van, mennyire súlyos, stb.), és egyébként sem biztos, hogy használna. Ez pedig nem egy olyan dolog, amivel érdemes játszani. Tudom, hogy nem jó orvoshoz menni, de túléled. :)

2011. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy rosszabb legyen, akkor muszáj elmenned orvoshoz, mert csak ő tudja megállapítani vizsgálat után, hogy mi a baj. Hasra ütésre semmit nem lehet mondani.
2011. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg összeszedtél egy baktériumos fertőzést. Nyáron elég könnyű egy ilyet elkapni. Ha gomba lenne, viszketnél is. Van egy vény nélküli kúp, patikában lehet megvenni a neve Betadine. Nekem ez mindég használ, még gomba ellen is jó. Az a lényeg, hogy 10 napig kell használni. A hatóanyaga jód. Ha vége a kúrának utánna ne felejtsd el visszatelepíteni a hasznos baktériumokat.
2011. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azóta mióta írtam ezt a kérdést,teljesen megszűnt minden,de azért tartok,hogy nem e csak "látszatra"...tényleg semmi bajom,olyan mint régen a folyásom az állaga is szagra is,mindenhogy...elmúlt volna??
2011. szept. 1. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább orvossal ellenőriztesd, hogy tényleg elmúlt-e.
2011. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!