Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám "megtanítani"/rá...

Hogyan tudnám "megtanítani"/rávenni/megszoktatni a barátom, hogy mielőtt hozzám nyúlna, és izgatna alaposan mosson kezet?

Figyelt kérdés
Szerintem sokféle betegséget, fertőzést lehet kapni akár csak az utca koszától is, ha valaki nem tartja be a higéniai szabályokat..Sajnos nem igazán szeret kezet mosni...
2011. aug. 30. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: nem engeded, hogy hozzádnyújon koszos kézzel. Ez alap.
2011. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van !!!! Csomoszor rászolók és akkor szoktam mondani hogy jó akkor most vagy elindulsz kezet mosni vagy akkor hagyjuk békén egymás!!! Nem fogok nemi beteg lenni az miatt hogy összefogdoz minden szart a tescoba a kocsi vagy ha fizet akkor pénz,posta tankolás stb...


Addig ne engedd meg neki aztán majd megtanulja !!!

2011. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kulcs szó: kérd! Azaz kérd meg, ha kell, minden alkalommal. Előbb-utóbb megszokja.
2011. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van.. Nem fogok betegséget kapni azért mert ő nem vigyáz eléggé.. Legközelebb rászólok. Köszi a válaszokat..

Esetleg ha másnak is van hasonló tapasztalata még, akkor várom a további válaszokat is.

2011. aug. 30. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok!!

Amugy mi szoktunk szeretkezni kocsiba is de általában van nálam kézfertőtlenítő meg babatörlő és nem foglal a táskámban nagy helyet sajna nem mindig tudjuk megoldani hogy házban történjen a dolog:S Ha esetleg ti is vagytok néha ilyen helyzetben akkor ez egy jó dolog. Rá vannak írva hogy baktériumölők ezek a készitmények.:)

2011. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én (ex)pasim nemhogy a kezét, a farkát sem volt hajlandó megmosni...ennyit róluk
2011. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Elég baj, hogy erre figyelmeztetni kell, és nem magától értetődő számára!
2011. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy hatásosabb ötletem. Felvázolod neki, hogy ha nem mos kezet, te könnyen beteg leszel ettől, amit ő 100%, hogy szex közben el fog kapni. Te mész a nőgyógyászhoz, ő meg az urológushoz, és ő jár rosszabbul, mert benned "csak" turkálnak, de neki a húgycsövébe dugnak egy pálcikát, hogy mintát vegyenek, ugyanis csak minta alapján tudják, milyen baktérium van, és milyen gyógyszert kell rá kapni. Ha nem kezelik, akkor pedig visszafertőz téged, és kezdődik elölről.

Ha ez nem használ, semmi. :)

Első

2011. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mosakodjatok,zuhizzatok előtte együtt,hisz te sem fogdoshatod őt össze koszos kézzel,és már az előjáték is meg lehet közben.
2011. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!