Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy fertőzésem van?

Lehet, hogy fertőzésem van?

Figyelt kérdés
A fehérfolyásom nagyon bő, és ilyen elég nagy zselatinszerű csomók vannak benne. Illetve a nagyajkam belső felén van egy pici pattanásszerűség ami nyomásra elég fájdalmas. Néha viszket is...Ezek mitől lehetnek?Fertőzés vagy csak a melegtől? Légyszi segítsetek! Orvoshoz kéne mennem? Tudtok jó női orvost Debrecenben? 13/L
2011. aug. 30. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon súlyos, anyádnak mondd meg ezzel nem lehet viccelődni!
2011. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a pattanásszerűség lehet begyulladt szőrtüsző, főleg ha borotválod. Nekem is volt már, elmúlik... Néha peteéréskor előfordul hogy sok a folyás. Ha 2 hete jött meg utoljára, akkor ne aggódj annyira...
2011. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dr. Boros! A klinikan, de barhol megtudod kerdezni, hiszen nem ma kezdte, de nagyon tehetseges.

Ha nem itt, akkor a Dorottyan lehet megtalalni, de talan telefonon is tudsz informaciot kerni.

Nem elkepzelhetetlen, hogy van egy herpeszed!

2011. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kéne menned, mert ha halogatod, akkor rosszabb lesz.
2011. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem borotválom, nem élek nemi életet, a kövi menzeszemet olyan szeptember 5 körülre várom. A herpeszt nem csak nemi úton lehet megkapni? vagy lehet akár strand miatt is?

nagyon köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 30. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A folyásod teljesen normális, nekem is szokott olyan átlátszó zselatinszerű lenni peteéréskor. Olvastam róla, hogy a periódus különböző szakaszaiban különböző folyások jellemzőek, de ez egyénenként változhat.

Megfigyeltem, hogy nekem pl ilyen zselatinszerű folyásom van mindig az ovuláció tájékán.

Ami a pattanásszerűséget illeti, ha nem múlik el kb 2 hét hét múlva se, vagy rosszabbodik, jobban fáj, vagy máshol is megjelenik, akkor szólj anyukádnak, és lehet, hogy nőgyógyászhoz visz majd.

2011. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!