Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen magas leszek? Segítség!

Milyen magas leszek? Segítség!

Figyelt kérdés
169-170 cm vagyok és 13 éves lány. ez túl magas ? és tudom hogy hülye kérdés de milyen magas lehetek még ?
2011. aug. 30. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
egy nő 23 éves koráig nőhet. én olyan 175-180-ra tippelek, de ezt senki sem tudja megmondani, hogy hány cm leszel!
2011. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

17:20-nak

A lányokra ez egyáltalán nem jellemző, ők hamarabb elérik a fejlettségi szintjüket, így a végleges magasságot is kb. 16-18 év között. A fiúk azok, akiknél ez tovább tart, a 23 év rájuk vonatkozik, persze csak átlagban.

Kérdezőnek:

Centiket jósolgatni már csak azért sem lehet, mert a növekedés szakaszos. Beleszólnak az öröklött gének, de az sem biztos, hogy a szüleidé, lehet, hogy a nagyszüleidé, abból már ugye négy van. Azt magad is felmérted, hol állsz az osztály átlagban, törpenövésű már biztosan nem leszel. Ne aggódj, csinosak és "kelendőek" a magas lányok, csak oda kell figyelni a szép egyenes tartásra.

2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is már 168 cm voltam 12 vagy 13 évesen, de azóta nem is nőttem

teljesen egyénfüggő

lehet nem nősz tovább, de lehet hogy igen

abból tippelhetsz max, hogy szüleid, testvéreid, esetleg nagyszüleid milyen magasak

pl anyai nagymamámnál anyukám 10 cm-rel magasabb, én meg anyánál 10 cm-rel vagyok magasabb szintén

amit esetleg mondani tudok, hogy én azt figyeltem meg, hogy ha egy házaspárnál a férfi magasabb, akkor általában a lány gyerekek nem lesznek olyan magasak mint az apa, de megközelíthetik

de még testvérek között is van változatosság, pl húgom 5 cm-rel alacsonyabb nálam

de azt megjegyezném, hogy ő se nőtt 13 éves kora óta

2011. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én 11 évesen magasabb vagyok 160 centinél
2011. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Én 12 évesen már 171 cm voltam, emlékszem mert versenyszerűen kosaraztam és én voltam a legmagasabb a csapatban, a sportorvos pedig mindig méricskélt mindenkit.

Jelenleg 21 vagyok és 172 cm. :)

Jósolgatni felesleges, de szerintem sokkal magasabb már nem leszel.

2011. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Általában 16-17 éves korig nőnek az emberek , én is ekkora vagyok 15/f
2012. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha még kell:

- Lány esetében: [(az apa testmagassága centiméterben-12,7 centiméter)+az anya testmagassága centiméterben]/2


- Fiú esetében: [(az anya testmagassága centiméterben+12,7 centiméter)+az apa testmagassága centiméterben]/2


de ez csak sacc, 5cm plusz-minuszban előfordul

2012. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne aggodj most en is ugyan ebben a helyzetben vagyok de teljesen annyi hogy ( par het mulva 14 leszek) de akkor is :(

Lattam ezt meg 2011 ben posztoktad es azota nottel?:)

2016. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!