Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl magas a léc? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas a léc? Vagy csak én fogom ki ezeket a hülyéket? Segítség, mit tegyek? Forduljak magamba és éljek az önmegvalósításnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

sok tapasztalat, összegezve röviden:

a magukra valamit is adó lányok könnyen elindulnak a híuság és a magabiztosság útján a bunkóság felé.


ne azt mondjátok, hogy van normális lány, mert még nem találkoztam vele magyarországon, vagy az a baj, hogy csúnya. zsinórban fogom ki a maguktól elszállt/agyzakkant libákat.


a sok elfecsérelt időt, amit nőkkel vagy a keresésével töltöttem, senki nem adja vissza!!!


tapasztalatokra vagyok kíváncsi!!!


25/F (reménykedik, mielőtt 30 lesz)


2010. ápr. 16. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen keresgélsz? Hol szoktál ismerkedni?

Egyébként ugyanez a problémám csak lány vagyok és 20 éves:D

2010. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát az egy nagyon jó kérdés, hogy hol kell keresni... Ki is írom.

(36/F)

2010. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Énis ezt hittem, és hál' isten jött a párom aki értelmet adott az eddigi keresgélésemnek...

Am első válaszoló és kérdező úgy néz ki egymásra vártatok...legalább közel is laktok? :DD

2010. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most hülyén fog hangzani, de sok esetben az ember úgy halasztja el a jobb csajokat, hogy épp keres.


Ha nem célirányosan mész közösségbe, akkor szerintem pont, hogy nagyobb eséllyel találsz magadnak "normális" barátnőt.

2010. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"a magukra valamit is adó lányok könnyen elindulnak a híuság és a magabiztosság útján a bunkóság felé."


Ha te a "magukra valamit is adó" olyan definíciójával dolgozol, hogy az ezzel a jelzővel jellemzett lányok bunkók és hiúk, akkor a definíciód hibás, használhatatlan, nem ezt a mércét kellene használni. Próbáld meg megfogalmazni, mit értesz "magukra valamit is adón", és aztán gondold végig, nem eleve hibás elgondolás-e.


"ne azt mondjátok, hogy van normális lány, mert még nem találkoztam vele magyarországon"


Bezzeg külföldön igen, mi? Ez affektálás.


"Forduljak magamba és éljek az önmegvalósításnak?"


Az önmegvalósítás nem "magadba fordulás". Téves elképzelés az életről, hogy minden a nők. Akkor leszel készen egy működő párkapcsolatra, ha a boldogságod nem függ attól, van-e nőd.

2010. ápr. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ted Mosby :D
2010. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!


nem szoktam keresgélni, mert nincs időm, nyitott szemmel járok, és ha megengedi a helyzet, finoman közelítek. ennyi :)


amúgy meg külföldi barátnőim voltak már, és azt kell mondjam, hogy nem szálltak el maguktól soha, nem képzelték be maguknak, hogy milyen jó csajok. normálisak voltak, csak aztán valamelyikünk mindig elutazott. ennyi.


nem azért vagyok kétségbeesve, mert nincs barátnőm (van akivel ágyba bújok néha, de itt véget is ért a dolog), hanem hogy milyeneket fogtam/fogok/fognék kifogni :)


önmegvalósítás=feladom az egészet, élek a karriernek, majd beadok egy társkeresőbe egy hirdetést úgy 35 körül és kapok magamnak feleséget, ennyi


első válaszoló: dobj egy emailt az msn-eddel, ha gondolod, dumálhatunk.

2010. ápr. 17. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ... neked mit jelent a "normális lány"?


Mert lehet, hogy nem is a lányokkal van baj....

ha 35 évesen tudsz feleséget találni, akkor bizony 25 évesen is sikerülni fog.


Különben nagyon igazat mondott a 61%-os hozzászóló.

2010. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha jól számolom már 31 vagy :D:D:DD összejött valami jó ? XD
2016. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!