Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a végbelem, és az orvosom...

Fáj a végbelem, és az orvosom valami fertőzést állapított meg. Kúpot írt fel rá, de sajnos nem tudom magamnak beadni. Másokat meg nem merek megkérni, orvoshoz elmenni nincs időm. Hogy adjam be magamnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ne tudnád magadnak feltenni. lazítsd el magad, és úgy told be.
2009. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy nem tudod magadnak berakni? Milyet kúp az, valami különleges kúp?

Simán mint amikor kitörlöd a feneked odanyúlsz és becsúsztatod. Én is használok kúpot (aranyérre). Nem nagy szám. Csak utána vigyázz, mert ha olyan akkor kifolyik. Én is azt hittem egyszer, hogy "csak a szél" erre kijött a kúp is, akkor már felolvadva... én oda szoktam tenni egy zsebkendőt az alsóneműmbe, tudom vicces :)

Nem nehéz felhelyezni, betolod, úgy hogy kb 1 centire legyen bent, nem kell túl mélyre, csak hogy bent legyen és ne tudjon már kicsúszni.


De ha részletesebben kifejted miért nem tudod megoldani akkor szerintem jobb tanácsokat tudunk adni, mert nekem nem világos mi a gondod.

2009. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Eleinte nekem is nehezen ment, ha olyan lennék az első pár másodperc után feladom. De tolni kell szépen óvatosan aztán magától becsúszik. Aranyérnél még nehezebb, mert sokszor nem engedi át az a záróizom vagy micsoda és tényleg nehézkes a felhelyezés, de szerintem neked simán menne.

Nem kell ettől félni. De ha más nem kis síkosítóval kend be a végbelednél vagy valami krémmel és akkor könnyebben felmegy a kúp.

2009. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!