Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normál tampon meddig bírja?!

Normál tampon meddig bírja?!

Figyelt kérdés
13 éves múltam, és a mini nekem 1 óráig bírta, és iskolában jó lenne tudni, h mikor nézzem meg..:S nektek meddig bírja?
2011. szept. 2. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A normál nagyobb,igy tovább birja,de szerintem tegyél be egy vékony betétet vagy tisztaságit legalább,igy nem ázol át.
2011. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fogok betenni de kb idő mennyi?!
2011. szept. 2. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt honnan tudjam,hogy te mennyire vérzel?! Nekem volt olyan,hogy 10 perc után kifolyt,pedig meg se telt... Szóval ezt igy nem lehet megmondani.
2011. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem általában 5-6 órát bírja utána cserélek,de énis szoktam betenni azért betétet
2011. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem első nap kb. max. 4 óra, utána való pár napban pedig akár 6-7 óráig bent hagyhatnám, de azért én inkább kicserélem a fertőzések meg miegymás miatt... :D De tényleg ajánlatos betenni egy vékonyabb betétet, ill. nem ajánlatos a fehér naci...
2011. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, a fehér gatyét nem is vállalnám be, és tisztasági betét lesz!! :)
2011. szept. 3. 16:42
 7/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló szerintem akkor nem tudtad rendesen felhelyezni a tampont, ha kifolyt, mikor még meg sem telt! :)

amúgy nem kell tudnod, hogy mennyire erős a vérzésem, csak azt kérdeztem, h nektek meddig bírja, csak úgy átlagképpen és kíváncsiságból, és kb.-ból! :) amúgy alapnak ott van, h a mini egy óráig bírja, hogy mennyire erős a vérzésem, vagy h hány mililiter, azt sztem hiába mondom, sokkal többet mond, hogy a mini=1 óra.:)

2011. szept. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!