Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok tenni, ha nagyon...

Mit tudok tenni, ha nagyon erős a menstruációm?

Figyelt kérdés

Az első 2-3 éjszakán MINDIG átáztam eddig, ezért kezdtem el, hogy tamponnal alszom az elején, utána persze nem, és tudom, hogy ez nem túl egészséges, de ki akar minden este lepedőt mosni...

Szóval, ez előző hónapban be is jött, de most éjszaka átáztam normál tamponnal is elég rendesen, és hallottam valami olyasmit, hogy ha ezt meg ezt eszem, meg nem iszom olyan sok vizet, akkor nem lesz ilyen erős, de nem tudom pontosan, hogy van ez. Lehet egyáltalán valamivel gyengíteni?


2011. szept. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet! Amikor tudod azt a napot amikor a legjobban meg van ,próbálj meg pihenni.

Én pld,,beteg szabadságra megyek 1 napot.3nap alatt elmúlik.

Nem megyek sehova fekszem és Tv-zek olvasok nettezek.

Arra az időre én pelust rakok be ami inkontinenciára való.

2011. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon durván sok jön, az a legjobb tényleg, ha fekszel, pihensz..ha nagyon meleg van lehetőleg ne menj utcára. Persze ha dolgozol vagy islokába jársz akkor kellemetlen, de nem nagyon tudsz ellene semmit sem tenni:(
2011. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tampon + éjszakai betét. Így kicsi az esélye hogy baleset történjen.
2011. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! még megkérdezném, hogy csak én vagyok így vele, vagy másoknak is ennyire erős? mert anyukámat kérdeztem, azt mondta, neki nem ilyen. lehet, hogy attól van, hogy még nem menstruálok régóta? kb. 1 éve jött meg először, de rögtön beállt, nem szokott késni se, meg előbb megjönni se, max 1-2 nap az elcsúszás, de szerintem az még normális...
2011. szept. 4. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban nekem is erős volt, később beállt normális mennyiségre.
2011. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 évesen jött meg, 17 éves koromig nagyion erős volt és egy hétig tartott. Tavaly óta szedek fogamzásgátlót amiatt is, mert ezidáig nem volt rendszeres+a barátom miatt. És most kb 4 napos és alig jön, csak az első nap szokott sok jönni.
2011. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezek szerint akkor várhatom, hogy gyengül, igaz? :DD
2011. szept. 5. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Várhatod:) Sok sikert:D
2011. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!