Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most sikerült először felhelye...

Most sikerült először felhelyeznem a tampont. Vagy mégsem? Nem tudom pontosan hogy sikerült-e?

Figyelt kérdés
Most próbálkoztam harmadjra.Eddig sehogy sem sikerült.Most megint megpróbáltam és azt hiszem sikerült.De lehet hogy nem mert azért egy kicsit érzem.Meg olyan érzésem van mintha folyna is.Vagy ez természetes?Vagy lehet hogy nem jól csináltam valamit?Esetleg lehetséges olyan hoyg rossz helyre raktam?Nem azt nem hiszem mert olyan 3 perc után megnéztem a bugyim(van betét is mellé) és nem volt véres.De akkor mért érzem azt hogy folyik?
2009. ápr. 20. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyre tetted. Ha érzed akkor esetleg ujjal még egy picit fentebb tolhatod. Én is néha beképzelem hogy folyik de megnézem és mégsem...
2009. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor van jó helyen a tampon, ha abszolút nem érzed. Ha kicsit érzed, akkor told beljebb.

A folyás-érzés normális, a méhedből folyik ki a hüvelyedbe, ahol felszívja a tampon.

Akkor is érezheted, ha nem a méreted, a vérzés erősségéhez választottál méretet. Ilyenkor mindig cseréld ki kisebbre. Vagy még akkor érzezheted, amikor nagyon megtelt, de ezt látnád a betéten, bugyidon.

2009. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Az nem lehet hogy nagy mert mini. És az ugyebár nem lehet túl nagy...?!?! D e köszi szépen!
2009. ápr. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!