Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden évben elmentek nőgyógyá...

Minden évben elmentek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Van,aki nem megy évente rákszűrésre?
2011. szept. 4. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. 10 év alatt egyszer voltam, nem volt rákos megbetegedés a családban.


Drága a nőgyógyász.

2011. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én minden évbe megyek, kibírom évente az egészségem érdekében!!! Lehet nem lenne ennyi nőgyógyászati rákos beteg, aki meghal, ha évente mindenki menne szűrésre, de ez az én meglátásom!!!
2011. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden évben kell(ene) rákszűrésre menni, csak az a baj, hogy sokaknak a szégyenlősség fontosabb az egészségüknél.
2011. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

szia!


Én minden évben elmegyek, el fogok menni, ugyan úgy, mint tüdőszűrésre. Valahogy így lettem nevelve.

Amúgy a kórházban a nőgyógyász ingyenes...Csak ki kell várni a sorod.

2011. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, évente elmegyek.
2011. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetek rákos,mert 2 éve voltam? Szülés után voltam,akkor P2 lett 2009-ben,tavaly nem voltam,mert meg se jött és szoptattam,meg nem volt bajom,meg eszembe se volt, de most voltam múlt héten,mert rosszul voltam és fájt a derekam. Szerintetek lehetek rákos?
2011. szept. 5. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább terhes, mint rákos, de azért érdemes elmenni évente!!! Nyugodj meg, szerintem nincs baj!!!
2011. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, menj most el, és ne idegeskedj. Persze bármi lehet, de miért lenne? Csináltasd meg a szűrést, aztán nyugodj meg, és mostantól járj el évente a saját lelki békéd érdekében.
2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, már voltál. Akkor meg pár hét, megkapod az eredményt, és megnyugodhatsz.
2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!