Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén felfáztam? Gyógymód...

Enyhén felfáztam? Gyógymód rá? Alul a lényeg! 12/L

Figyelt kérdés

szerintem felfáztam.van egy rossz szokásom:mezitláb vagyok itthon a hideg kövön+parkettán...:/


amikor lefekszek nagyon hideg a lábam,kb. 1óra kell amíg testhömérsékletű lesz. mostanában éjjel (főleg elalvás előtt)sokat kell kijárnom pisilni.nem csíp,de kicsit sárga.nagyon sokat iszok,van hogy este többször is felkelek inni.szerintem felfáztam. elég gyakran felfázok.volt egy idő amikor olyan súlyos volt hogyantibiotikumot kellet szednem.de az durva volt nagyon,este 15percenként kellet pisilnem.szóval mitcsináljak hogy hamar elmuljon?(:


kérek mindenkit,aki ért hozzá valamennyire irjon,mert alig alszok...:(



12/L


2011. jún. 30. 21:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
egyébként már menstruálok.szerintem ez nem lényeg de azért leírtam...
2011. jún. 30. 21:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Forró fürdő.
2011. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem fog menni.tussolónk van.
2011. jún. 30. 21:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a megszoktotnál melegebb vízzel tusolj és a megszokottnál tovább.
2011. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi,de azon se csodálkoznék ha azért pisilnék ennyit mert tusolok,(régebben kád volt,cs új házban vagyunk)és elég hideg van a fürdő szobába...:/
2011. jún. 30. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor több vitamint szedek, bekötöm a derekam, meg az Urogin nevű vény nélkül kapható gyógyszer nagyon jó rá, kifertőtleníti a hugyutakat. Volt már, hogy úgy keltem, hogy nagyon fájt a pisilés, és ezekkel estére semmi bajom nem volt.
2011. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de nekem nem fáj sehol. csak sárgább a vízeletem,és nagyon sokszor kell pisilnem.holnaptól derékmelegítőt fogok hordani+dupla zoknit...esetleg még mit tegyek?
2011. jún. 30. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy lavórotok van? mert ha azt megengeded jó meleg vízzel és belecsüccsensz, az is jó. De a tusolóban is meg lehet oldani okkal-móddal: ülj a sarkadra és a hasadra engedd a meleg vizet huzamosabb ideig. Nem ugyanaz, de végső esetben ez is megoldás.

Utána törölközz szárazra és bugyoláld be magad jól a takaróba, főként a csípőd tájékán. Húzhatsz zoknit éjszakára. És ha van otthon valamilyen vízhajtó hatású teátok, akkor holnap reggel elkezdhetnéd inni (azért csak reggel, hogy ne éjjel kelljen kijárkálnod). Az jól átmossa a hólyagod, és kitakarítja a bacikat.

2011. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi!:-) mien teát igyak rá?
2011. jún. 30. 21:57
 10/15 anonim ***** válasza:
zsurlófű, vagy csalánlevél teát
2011. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!