Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a fejbőrömmel?

Mi lehet a fejbőrömmel?

Figyelt kérdés

Kb egy éve eléggé zsírosodik a febőröm, de a hajam nagyon száraz. A fejbőröm tele van kis apró pattanásokkal, és korpákkal, inkább ezt olyan koszmó szerű valaminek nevezném.

A bőrgyógyász adott rá egy sampont, de attól a hajam mégjobban kiszáradt, ezért nem akarom használni.

Jelenleg fructiz-t használok és most kedzem el szedni szedni a Revalidot. Van valami tanácsotok? Mit kéne használnom, vagy hogyan kellene javítanom a táplálkozásomon? Esetleg valakinek volt hasonló gondja?


2011. szept. 5. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy olyan vizsgalatra menj, ahol kiderul az, hogy van-e vitaminhianyod.

A hajat a fejbor hajszalerei taplaljak es tartjak eletben, tehat ezt belulrol kell kezelni.

Emesztorendszereddel nincs semmi problema? KEzdjel el ehgyomorra csalanteat fogyasztani, s ebbol igyal naponta 3-4 cseszevel, ez tisztito hatasa reven, mar segiti az emesztorendszernek a munkajat!

Kezd el fogyasztani a teat, keruld a zsiros eteleket, ha lehet fogyassz sok szolot, most a szezonja van, s ennek is van tisztito hatasa, de a vervetelt csinaltasd meg, mivel az okot kell megtalalni!

2011. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vérvételen már voltam, tökéletes lett a vérképem.

Lehet hogy nem használok jó sampont? Vagy nme is tudom mi lehet. Ezt a csalánteát lehet hogy kipróbálom köszi.

2011. szept. 5. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a beső szervek működésétől függ.
2011. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* belső
2011. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak belulrol tudod kezelni, amikor kideritetted az okot!

Menj el ujra orvoshoz! Ismerem ezt az erzest, de hasonlo esettel talalkoztam, es ott is a maj volt az okozo, s igy amiota papaya kapszulat, es gyogynovenyteakat fogyaszd az illeto, azota megszuntek a panaszai is!

Segisd a majnak a munkajat, tehat egyel szolot a foetkezes elott, ananaszt vagy ha van lehetoseged, akkor papayat, mivel ezek segitenek lebontani a zsirt, tehat segitik a majnak a munkajat!

2011. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

aha. köszi. a máájfunkcióm teljesen jó votl a vérvételkor.

nem tudom

2011. szept. 6. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tanács: a hajadat csalángyökér főzettel kell mosnod/átöblítened, és szintén csalán teát kell innod, mert az eltűnteti a pattanásokat :) egy-két hét, és működik ( ha mindennap iszol egy csészével)

a gyógynövényes dolgok tényleg működnek,, hidd el :) személyes tapasztalat :)

2011. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!