Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a fejbőrömmel?

Mi lehet a fejbőrömmel?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek bőrgyógyászhoz,de szeretném tudni valyon mire számíthatok.Már egy ideje nagyon viszket a fejbőröm,és nagyon hullik a hajam.Korpás szerű vmi van a körmöm alatt,ha megvakarom és néhol pattanásszerű vmik vannak a fejbőrömön.Amúgy is zsíros a hajam,meg a bőröm is,de nagyon félek nehogy komolyabb bajom legyen.Vki volt már így és mit mondott az orvos?
2009. máj. 24. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem túl komoly, bár még nekem soha nem volt ilyen.Valamilyen fejbőrporoblémád lehet és ez az oka hogy a hajad is hullik. Nem tudom valyon összefüggésben van-a a körmöddel.

Nekem volt egy időben, hogy a fejbőrömön kicsi pontok, duzzanat, mint a seb olyanok voltak és kaptam rá gyógyszert, de nem hullodat a halyam.

Ajánlok egy nagyon jó készítményt, amit attól függetlenül, hogy mit ír fel a doki, használd nyugodtan.

z a Forever Aloe Vera Fisrt spray. Nagyon jó 100% stabilizált aloe vera kivonatú készítmény, ami azt jelenti, hogy az eljárás során nem vesznek el az aloe értékes hatóanyagai.

Felhasználása nagyon széeskörű. Én a hajmosás után szoktam vele befújni a hajamat. Azóta nem zsírosodik annyira valamint gyorsabban nő a hajam és kébzeld még dúsabb is lett valamennyire. Bár ennek idő kell, de már a fodrászom is észrevette. Pedig csak kb. fél éve használo. Biztos megszüntetné a te problémádat is, ráadásul egy idő után a hajhullást is m,eghszüntetné.

Egyébként az aloe virus, gombaölő és fertőtlenítő hatása is van.

Csak gondoltam megosztom veled az én tapasztalatomat. De a helyedben lennék attól független használnám a készítményt.

Remélem nem súlyos, bízom benne.

Majd írd meg mit mondott a doki, kíváncsi vok mi lehet ez, de bizti vmi gombás meghbetegedésvagyis erre gyanakszom. L/24

2009. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
First spray elírtam
2009. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!