Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diétáznom kell szigorúan...

Diétáznom kell szigorúan hormonális zavar miatt! Hol tudom megnézzni, hogy mit szabad ennem 1000kcal. Hoz? És hogy tudnék kicsit gyorsabb erednményt elérni? Mit kellene tennem a fogyásért étkezésen kivül és a mozgáson kivül?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem haza a kórházból.Endokrin-nál voltam mert hormonzavarom van és rendszertelen a ciklusom.Sajnos ezeken a problémán csak a fogyás segithet.Mivel volt trombozisom és fogamzásgátlót nem szedhetek.Csak ez az egy megoldás van.Persze betartom a diétát és többet mozgok mint valaha és csak szénsavmentes ásványvizet iszok és néha tejet.Ja és ha nem fogyok le akkor soha nem fogok tudni teherbe esni.

165cm magas vagyok és 115kg-ról lement most 113kg-ra.Kb 40kg még lekarok adni mert szerintem az már jó lesz nem?Vagy elég 30kg is?

Várom tanácsokat,tapasztalatokat,ötleteket a fogyáshoz.


2009. ápr. 21. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyós topic.
2009. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszú út áll előtted (hónapok, lehet még egy év is). A fogyinál a lényeg, hogy ne egyél hizlaló kajákat pl. cukrok, lisztek, tészták. A szénhidrát bevitelt számolni kell, a fehérjét magasan kell tartani, kevés jó minőségű zsír kell (olajos magvak). www.kcal.hu itt van egy kalóriatáblázat. Az étrend sokkal fontosabb mint a mozgás. Esetedben már azzal is eredményt lehet elérni, ha a szemét (cukor, liszt) kajákat kitakarítod az étrendedből. Napi 6-8 alkalomra kell beosztani a kaját. Ne akarj egyik pillanatról a másikra lefogyni, mert nem lehet, hisz nem egy nap alatt jöttek rád a kilók. Én a helyedben a mozgást egyelőre hanyagolnám, mert 113 kilóval aligha hiszem hogy le tudnál tekerni 45 percet 110-es pulzussal a biciklin, vagy a futópadon megcsinálni ugyanezt gyors gyaloglásban. Neked kell tudni, hogy milyen súly lenne elég :) Egyes hormonális és emésztési problémákkal nehezebb fogyni, de nem lehetetlen.
2009. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!