Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet pattanásos?

Mitől lehet pattanásos?

Figyelt kérdés
Mitől lehet pattanásos - kiütéses a fenekem folyton? Létezik, hogy az egészségügyi betétnek olyan anyaga van, ami ezt okozza? Azokon a napokon betétet használok, és állandóan ronda pattanásos-kiütéses lesz a fenekem, Két menses közt nagyjából helyrejön, aztán megint kezdődik. Sajnos tampon használatakor sokkal jobban görcsölök, így ezért a betétet választom.
2011. szept. 7. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen betétet használsz? Mert én magamon azt vettem észre, hogy ha nem ilyen "pamutos" akkor van ilyesmi gondom. Ciki nem ciki én ilyenkor babapopsi krémmel szoktam bekenni.
2011. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában always betétet szoktam használni, sürgősebb esetben (pl fizu előtt) olcsóbbakat, mint a coop-os, aro-s termékek, de ezeket a legritkább esetben. Most különösen randa pöttyök jöttek elő, és nem is az, hogy viszketne, hanem fáj, de nagyon.
2011. szept. 7. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Válassz másik betétet, és ha így is előjönnek a pattanások, menj orvoshoz.
2011. szept. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a tampont jobban szeretem. Én például az első napokban szoktam görcsölni. Legalább a mentstruáció második felében használj tampont.
2011. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna tökmindegy, hogy melyik szakaszban használok tampont, főleg, hogy értelme az első 2 napban lenne, mert akkor erősebb, de függetlenül a mikortól is görcsölök. :( Gondoltam már, hogy elmegyek vele bőrgyógyászhoz, csak nem voltam eddig biztos benne, hogy a betét hozza elő :S Az utóbbi néhány hónapban figyeltem csk fel erre, hogy olyankor mindig kiütésesebb a bőröm, amikor megvan. Bár már régóta szenvedek vele, eddig valahogy mindig volt mire fogni: új öblítő, nadrág anyaga, a meleg...stb.
2011. szept. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!