Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ha a nőgyógyász elküld...

Lányok ha a nőgyógyász elküld ultrahangra, hogyan történik a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes!
2011. szept. 7. 23:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hű, addig még jó sok idő van! Majd gondolok Rád, így ismeretlenül is, ha számít. :) Ha van kedved, írd majd meg, mi volt.
2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Igen nagyon sokat kell várni. Sajnos én nagyon izgulós vagyok, nem csak az orvosnál a vizsgáimon is. A dokiktól meg kifejezetten félek.


Köszönöm szépen a bíztatást is meg szt is, hogy gondolsz rám. Nagyon sokat számít.

2011. szept. 14. 20:21
 23/30 anonim ***** válasza:
Először mész nőgyógyászhoz? Sallang szöveg, bocs, de ne félj az orvosoktól, mert segíteni hivatottak. A drnő meg tényleg nagyon rendes, nem fogsz csalódni!
2011. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz az első, hogy ott vizsgálnak meg.
2011. szept. 15. 15:59
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát, pláne megértelek... Ha ez megnyugtat, a második már közel nem lesz ennyire "félelmetes". :)
2011. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Beparáztam és megjött (2 héttel előbb) így is lesz vizsgálat?
2011. szept. 22. 22:32
 27/30 anonim ***** válasza:
Persze, csak rákszűrést nem lehet csinálni ha megvan.
2011. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Addig még el is múlhat. Szerintem nem biztos, hogy megvizsgálnak, lehet, hogy visszahívnak. De azért mindenképpen menj el. A vizsgálattól parázol ennyire? Nem kell, tényleg, hidd el, hogy semmi az egész. A kacsa rosszabb, mint a hüvelyi uh, és hát tudjuk, ogy nem kellemes az se, de hát nem fáj!
2011. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen a vizsgálattól parázok ennyire. Még nem vizsgáltak meg ott. Csak átbeszéltük, hogy mi lesz.
2011. szept. 23. 20:18
 30/30 A kérdező kommentje:

Voltam a doktornőnél valahogy nem volt teljesen ott.


Tudta, hogy nemrég vesztettem el a szüzességemet. Vizsgálat előtt is mondtam neki, hogy ez lesz az első vizsgálat ott.


Egyszer csak vizsgálat közben megkérdezte, hogy van -e gyerekem!!!!!????


Az ultrahangos dologtól féltem jobban, fájni fájt de nem volt olyan vészes mint gondoltam. De a kacsásnál még a könnyeim is kijöttek.

2011. szept. 27. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!