Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előszőr megyek nőgyógyászhoz,...

Előszőr megyek nőgyógyászhoz, mit várjak el?

Figyelt kérdés
akik voltak már mijen élményük volt?
2009. ápr. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy szűz kellemetlen ha belédrakják azt az izét, de nem fáj. Csak kellemetlen, ki lehet bírni simán. :)
2009. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem abszolut pozitív. Azt hittem majd beül a széttett lábaim közé és bámulja a ... XD de nem így törtét. Csak mellém állt, oda se nézett és rám sem. Előtte meg beszélgettünk hogy voltam-e már nőgyógyásznál, szűz vagyok-e, mikor szexeltem utoljára, mikor veszítettem el a szüzességem, szeretnék-e már babát stb. Aztán elmagyarázta nekem képen, hogy mit fog csinálni... szűrő vizsgálatot nem csinált, azt mondta majd csak ha másodjára megyek (mert látta, hogy nagyon zavarban vagyok és félek). Nem kell tartani, pár perc az egész és teljesen közömbösen veszi a dolgokat! :)
2009. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell félni Tőle! Én is átéltem ezt amit most Te,de nyugi semmi komoly..Először bizonyára majd kérdezgetni fog, hogy miért jöttél el hozzá, mikor volt először menstruációd stb.Semmi egetverő..nem kell megijedni.

Ezután fog megvizsgálni,de ez sem borzasztó.Közbe ugyanúgy beszélgetni fog veled, hogy oldja a feszültséget.

És gondolj bele..Ö egy orvos, akinek ez a foglalkozása, és nap mint nap lát ilyet..nem fog Téged górcső alá venni.Neki csak egy vagy a sok közül.És ő is csak egy orvos akár a fogorvos, vagy bárki..csak érzékenyebb a szitu..De ő is csak jót akar! Évente egyszer kibírható..Nyilván senkinek sem ez a kedvenc időtöltése, de muszáj !


ne félj!

2009. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam először. 16 éves vagyok, tinédzser ambulanciára mentem, hogy fogamzásgátlót írassak fel. A doktornő úgy nézett rám, mint egy ribancra. Megvizsgált, és elküldött azzal, hogy maradjak az óvszernél, azzal nincs baj, de minek kellett elkezdeni szexelni. ha meg nagyon akarok tablettát akkor vigyem magammal anyámat laborra, és odabiggyesztette a lapomra, hogy 'szülői engedéllyel'.

Köszönöm.

2009. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!