Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Általában mi szokott lenni,...

Általában mi szokott lenni, amikor először megyünk el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
mit szoktak csinálni. még szűz vagyok. csak lehet hogy majd el kell mennem. 14/L
2011. szept. 24. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Én ajánlom akkor a női nőgyógyászt és a magánorvost! ne ijedj meg, csak mondd, hogy még szűz vagy! Nem biztos, hogy meg fog vizsgálni, ha igen, akkor végbélen keresztül fog megvizsgálni a szüzesség miatt. Nem fáj! De lehet, hogy csak felír valami gyógyszert vagy krémet, attól függ, miért keresed fel. Betegség miatt, stb...
2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

előtte be szokták írni a google-be, hogy "először a nőgyógyásznál", és végigolvassák a 200.000 találat közül a legígéretesebbeket - nagyon jó kis cikkek vannak fenn

ha még ezek után is kérdésük van, akkor a Gyakorin bal oldalt található keresőbe megint csak bepötyögik a fenn említett varázsszókat, megnézik a 300.000 kérdést a rájuk érkezett válaszokkal

és ha még ezek után sem világos minden, akkor leülnek anyuval/nővérrel/unokanővérrel beszélgetni, vagy ezek híján írnak gyakorira

2011. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

engem hüvelyen keresztül vizsgáltak, pedig mondtam, hogy még szűz vagyok, de örülök is neki, fura is lett volna, hogy a végbelembe nyúlkál.

nem is hiszem, hogy onnan ugyanolyan hatékonyan ki lehet tapintani dolgokat, mint a hüvelyből. bár én tablettáért mentem, szóval muszáj volt belémnyúlnia, hogy ellenőrizzen mindent, igaz, én idősebb voltam, mint te, plusz kenetet is vett hurkapálcával, persze a kacsát nem használta, anélkül végezte.

szóval, ha pl. valamilyen fertőzésre gyanakodsz, lehet, elég lesz a kenetvétel, és nem is kell belédnyúlnia.


szerintem menj férfi nőgyógyászhoz, én pláne fiatalon eszembe sem jutott volna egy nőhöz elmenni, úgy éreztem volna, leszbikus vagyok. :D

ma már nem így van, nem lenne kifogásom egy női nőgyógyász ellen, de mivel már megszoktam, hogy férfi vizsgál, nem mennék nőhöz, hacsak nem lenne muszáj valami miatt. azért természetesebb, ha egy férfi nyúl belénk.

én egy fiatal férfi orvost javasolnék.

2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez azért gyakori kérdés, mert itt megkérdezheti, nem azért, hogy te itt okoskodj!!!ha nem tudsz a kérdésére válaszolni, akkor minek írtál?

Egyébként úgy lesz, ahogy az első válaszoló már leírta.Ha nagyon félsz az első vizsgálatnál, akkor bekísérhet az anyukád is.

2011. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azért is ajánlanám, hogy fiatalhoz menj, mert szerintem oldottabb lennél, úgymond, havernak tekinthetnéd, persze csak magadban. :)

ja, és hogy mi szokott lenni. mindig azzal kezdik, hogy: mi a panasza? elmondod, hogy miért jöttél, elküldenek a vetkőzőbe, aztán követed az orvos utasításait.

amúgy több ismerősöm is mondta, hogy szűzlányként is hüvelyen keresztül vizsgálták, ez a végbelezés szerintem csak régebben lehetett divat.

2011. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok, igen, lehetséges, hogy régebben volt a végbeles módszer, engem még úgy vizsgáltak anno!

Hüvelyen keresztül meg is tud ultra hangozni ilyen vékony valamivel, ezt is most hallottam!

2011. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
meg is találtam, ahol erről írnak: [link]
2011. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Küldök én is egy cikket.

2011. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23:26

"szerintem menj férfi nőgyógyászhoz, én pláne fiatalon eszembe sem jutott volna egy nőhöz elmenni, úgy éreztem volna, leszbikus vagyok. :D "


és a férfinél nem érezted, hogy peepshow-ban te vagy a luvnya?????


micsoda badarság ez?!!!!

Ha férfi a doki akkor rendben van minden, "hiszen ez egy doki és nem férfi", de ha női dokiról van szó akkor először NŐ és csak legfeljebb utána orvos?????


nem sántít itt valami erősen????

2011. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem keress és találj egy kedves női nődokit, akit azután is megtarthatsz, ha beválik...

szerintem jóval könnyebben megtalálod egy "kolleginával" a hangot

2011. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!