Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az levél után, most kéne...

Az levél után, most kéne megjönnie, miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Kicsit parázok, pedig beszedtem rendesen, csak most kezdtem el szedni... szerdán fogyott el az első levél. Ugye most 7 napig nem kell szednem, és most kell megjönnie. szóval már csütörtökön tökre vártam mert egyik ismerősöm azt mondta h neki a fog.gátló után majdnem órára pontosan jött meg. most viszont már szombat van.

remélem nincs semmi baj:(

tegnap, és tnapelött is napközbe éreztem a hasamat. nem fájt, csak olyan volt mint mielött megjön.aztán semmi. éjjel már ezzel is álmodtam:S


2011. szept. 10. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A 7 napban még benne vagy.Nekem 4-5.nap szokott.Nem egyforma a szervezetünk.
2011. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Az utolsó szem után általában 4 nap, mire megjön. Légy türelmes! Gondolj arra, hogy a hormonszintednek csökkennie kell, csak akkor jön meg, ahhoz meg idő kell!

2011. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 napra rá jött meg, amikor még szedtem a gyógyszert. Szerintem egyén- és gyógyszerfüggő is a dolog. Ha a 7 nap elteltével sem jelentkezik Piroska, jó lenne felkeresned a nőgyógyászt, aki felírta a tabit.

Az meg előfordul, hogy gyógyszer ellenére is görcsölsz picit, mielőtt megjönne, nem mindenkinél múlnak el a vérzés előtti 2-3 napban jelentkező görcsök.

2011. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még mindig semmi, ez a 4. nap:(
2011. szept. 11. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj még 2 napot, ha semmi, hívd fel a dokidat, hogy szedd-e továbbra is, hiszen nem jött meg. Nehogy bezavarjon, hogy menzesz nincs, mégis szeded. És kérj időpontot!
2011. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megjött akkor este (4. napon) igaz eléggé görcsöltem is :( de azért megjött:D:D köszi azért ;)
2011. szept. 13. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!