Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és pont 19én fog elfogyni az első levél amikor 7 napos szünetet kell tartanom.20án bulizni akarunk menni. Mikor kell megjönnie? Rögtön ha abbahagytam a tabit? Vagy pár nappal utána?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az abbahagyás utána 3. napon jött meg mindig amikor fogamzásgátlót szedtem.
2010. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem a 7napos szünet közepén szokott megjönni, szombaton veszem be az utolsót és szerda vagy csütörtökön jön meg. De ezt ne vedd egyértelműnek, ha most kezdted el szedni, olyankor van akinél még bolondozni szokott. Egyénfüggő. Bár nekem rögtön beállt.
2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem az 5.napon szokott megjönni, ki fogod tapasztalni, hogy neked melyik nap fog megjönni
2010. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az esély rá, hogy másnap megjöjjön. Főleg, ha 19-én este veszed be a tablettát-najó, ez lehet tökre nem számít :)

Szóval tegyél egy tampont a táskádba a biztonság kedvéért, de nem hiszem, hogy használni fogod aznap.

(Én pénteken hagyom abba, és kedd reggel jön meg-Yasminelle)

2010. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jangee-t szedem
2010. júl. 31. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudjatok,h bepofátlankodom...:D

de első kézből tudom:D:D....

szóval csajomnak az uccsó tabi után 4. vagy 5.-napon jön meg.

Attól ne félj,h rögtön másnap .....szerintem tuti nem!!

lassan nőgyógyász leszek..:D:D:D

2010. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. júl. 31. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
szünet első napján nem sansz. 3-6 közti napokon általános. vigyél tampont, de sansz, h nem fog kelleni a buli alatt...
2010. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. aug. 1. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!