Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mosz szedtem be a 2. levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosz szedtem be a 2. levél fogamzásgátlót, ma kellett volna megjönnie (múlt hónapba is hétfőn jött meg) de nem jött meg. Mitől lehet ez? Közrejátszhat a stressz ebben is?

Figyelt kérdés

Plusz beteg is voltam ,szedtem antibiotikumot/fájdalomcsillapítót/lázcsillapítót, de amikor ezeket szedtem, akkor védekeztünk máshogyan is! A tablettákat max 3 perces késéssel vettem be, ezzel nem lehet baj.


Még 1 dolog, vasárnap reggel kezdtem el szedni antibiotikumot(szóltunk a dokinak, hogy olyat adjon, hogy ne ütközzön a fogigátlóval) de a barátom még szombaton belémélvezett! tudom, hogy a spermiumok 3 napig élnek. Lehet a szombatiakból baj? kicsit hosszú lett, de várom a válaszokat!


2010. febr. 22. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Beteg most voltam, az utolsó héten, azelőtt nem volt se hasmenés/hányés, de nem volt a betegség alatt sem!
2010. febr. 22. 20:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyugtassatok meg, hogy csak a stressz okozza :S
2010. febr. 22. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
a tablettát nem kell olyan nagyon kipercezni . én olyan 6-7ora között szoktam bevenni. igen közre játszat a stressz és az antibiotikum. hát sztem kicsi a valoszinüsée h a szombati akciobol lehet baj
2010. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszi! Reménykedtem benne, hogy nem játszik bele, mert nem tudom elképzelni, hogy 1 olyan gyógyszer, ami az orvos szerint nem befolyásolja a tabit egyáltalán, az első bevételkor 0-ra kikapcsolná a védettséget.. hiába, az agyam tudja, hogy nincs baj, de a szívem nem hisz neki :S
2010. febr. 22. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellet volna egyszerre a levéllel megenni!!!Minden nap kell egyet a tabiból,te butus!Ehe,ehe,ehehe
2010. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!