Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás+aranyér+menzesz?

Felfázás+aranyér+menzesz?

Figyelt kérdés

Ilyen jó most nekem. Most akkor jót teszek, ha meleg vizben ülök, vagy sem? Jók a cickafark, petrezselyemtea stb dolgok?

Szedek gyulladáscssökkentőt, használok kenőcsöt. Hány nap mire elmulik?

Köszönöm a segitséget.


2011. szept. 11. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ne ücsörögj vízben


hüvelytablettát nem adott az orvos? antibiotikumot?


a felfázás miatt min napi 4 liter folyadék rengeteg, szükségleteden felüli C-vitamin (vizelettel ürül, bacik utálják a savas pH-t a vizeletben, amit csinál)

2011. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegényke! Nem tudom, hány nap, de jól összejött neked! Jobbulást!
2011. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyérre hideg víz jó, de nem kell beleülni, mert a felfázásra viszont pont az a rossz.Ha a mensi elmúlik,onnan már jobb lesz.
2011. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csütörtök este megjött a havim, péntek reggelre már csipett mikor pisiltem, tegnap meg már az aranyerem is megjelentent. Felfázni gyakran szoktam, szedem rá a szokásos dolgokat, aranyerem most van 2-szor, de hogy még havim is pont most van.... Már alig várom, hogy túllegyek legalább az aegyiken. Főleg ülni nem birok és irodai munkám van. Mi lesz velem holnap??? Hátha jobb lesz, ugye?
2011. szept. 11. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
felfázással orvoshoz kéne menni, kizártnak tartom, hogy antibiotikumod legyen otthon (elég nagy gond, ha van) - ügyeleten ilyenkor, amikor nem tudnak tesztelni csíkkal a menzesz miatt általában monuralt írnak - 2 nap alatt elmúlik a felfázás tőle
2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!