Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet aranyér? Mit kellene...

Ez lehet aranyér? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Még csak 17 éves leszek, és nagyon megijedtem, amikor tegnap, miután wc-n voltam, azt vettem észre, hogy valami kidudorodik a végbelemnél. Nem fáj(csak nagyon minimálisan, ha megnyomom), nem vérzik, és valamennyire visszahúzódott, de nem szép látvány és azért elég kellemetlen. Nem akarok orvoshoz menni, mert gyűlölöm az orvosokat, anyámnak sem szeretnék feltétlenül szólni. Van rá esély, hogy magától elmúlik? Egyáltalán ez aranyér? Olvastam máshol, hogy lehet fiatal korban is...
2011. okt. 19. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sem Anyukádnak nem akarsz szólni, sem orvoshoz nem akarsz menni, akkor hogy vársz segítséget??? Senki sem szereti az orvosokat, de ha baj van, muszáj elmenni!
2011. okt. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Vegyél a patikában vény nélkül kapható végbélkenőcsöt (pl. Reparon, Mastu...)

azzal kenegesd szépen, de orvosnak is látnia kéne... hidd el, naponta több száz fekenet néz meg, fiatalokét, idősekét, a tied csak egy lesz a sok közül :)

2011. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!