Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Gyógyszer szedése után,...

A Gyógyszer szedése után, milyen lesz a menstruációm?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni,szóval nemtudom mire számítsak. Kicsit ideges vagyok,mert most hagytam abba az 1. levelet,és most 7 napig nem kell szednem, és most kéne megjönnie.

nekem ez a 4. napom.. :( már nagyon ideges vagyok.:S

Rendszeresen, normálisan szedtem, 1x-2x késtem 2-3 órát, de ha jól tudom ebből nem lehet gáz, mert 12 órát lehet késni.

az első 2 napba (mármint mikor elkezdődött ez a 7 nap, hogy nem kell szednem) kicsit fájt a hasam, nekem így szokott fájni, mielőtt megjön, aztán kicsit görcsölni szoktam az első 2 napba. na és most fájt egy kicsit, örültem, h tuti meg fog jönni...de semmi.csak folyás. :S aztán ma már totál megijedtem, mert azt hittem reggelre megjön (ezt is álmodtam már.:S ) de semmi. aztán délután észrevettem egy nagyonkicsi halvány barnázást, és kicsit megnyugodtam, h akkor tuti meg fog jönni, nincs gáz.

olvastam h msot, nagyon gyenge lesz és csak 2-3 napig fog tartani. de ez a barnázás még nem az ugye? mert akkor volt egy kicsi, és azóta sincs semmi.


2011. szept. 11. 15:12
 1/2 anonim válasza:
meg fog jönni (: no para. főleg, ha barnázol. de arra figyelj oda, hogy ne késs vele, mert nem fog túl jól hatni... főleg elsőre... az csak relatív, hogy szabad késni ennyi meg ennyi időt, de ne, mert csak összezavarja a hormonokat, aztán leshetsz, hogy egyszer csak visszavigyorog egy pozitív teszt.
2011. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

csak azért vettem be később, mert hasmenésem volt délután, és így este vettem be, meg hasonlók.

egyébként igen, már megjött, feleslegesen paráztam napokig:D köszi a tanácsot:)

2011. szept. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!