Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan gyógyszer (fogamzásg...

Van olyan gyógyszer (fogamzásgátlón kívül), amit felír az orvos, hogy el tudjam tolni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tudom,h hülye kérdés,és nem kéne tologatni,de nekem fontos lenne,h a 30 órás buszutat ne nehezítse meg még jobban,mert lehet,h vki észre se veszi szinte,mikor menstruál,de én nagyon nehezen viselem,mert erős a vérzés is és a görcsök is az első két napban.Ezért szeretném eltolni 2 nappal.
2011. máj. 29. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak hormonhatású készítmények- ezek is fogamzásgátlók végülis- pont erre a célra. kérdezd a dokidat.
2011. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen van gyógyszer. Nekem is el kellenne tolni, ezért olvasgattam utána. A gyógyszerbe progeszteron hormon van, és a peteéréskor el kell kezdeni szedni, addig ameddig el szeretnéd tolni. De ezt fel kell iratni, de ha elmész háziorvoshoz lehet, hogy ő tud jobbat, vagy felírja neked ezt.
2011. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 29. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, mert baromira felboríthatja a hormonháztartásod, hiába csak progeszteron.
2011. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Amint írtam,nekem megéri!A kérdés tehát nem ez volt,hanem,h van-e ilyen gyógyszer.
2011. máj. 29. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
De mivel kaptál már választ a kérdésedre, ezért mertem leírni azt, amit én gondolok a "terved"-ről.
2011. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!