Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megvan a menstruációm...

Amikor megvan a menstruációm miért nem használ semmilyen gyógyszer? Részletek lejjebb.

Figyelt kérdés
Mindig nagyon görcsölök amikor megvan, azon a napon nemtudok sehová se menni. Le kellett mondanom a programomat is, pedig aznap 2 gyógyszert is bevettem de semmi. Mit használjak akkor? Mit csináljak ezzel?
2009. júl. 7. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos hogy több féle gyógyszert is kipróbáltál? Én is elég görcsölős vagyok, de váltogatva pl. advil ultra forte vagy algoflex M szokott segíteni.

Ha tényleg semmi akkor mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz.

2009. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom tanácsolni, hogy ha nem segítenek a gyógyszerek menj el nőgyógyászhoz. Én is nagyon görcsölős voltam, de mióta fogamzásgátlót szedek sokkal jobb. Szinte meg sem érzem. De ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni esetleg adhat neked görcsoldó injekciót is. Azt nem tudom milyen illetve milyen gyakran kell.
2009. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát pl. kipróbáltam már az algoflex M-et, egy nap 2 adagot is, arra semmit nemhasznált. Meg ilyen görcsoldó izéket is. Csak az a baj, h ált. csak 1. meg 2. nap szokott fájni, de most még a 4. nap is fájt. Anyukám mondta h menjünk el nőgyőgyászhoz... de még nemtudom hogy milegyen.
2009. júl. 7. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál zsályateát, vagy kamillateát, masszírozd a hasad mentolos krémmel az óramutató járásával megegyező irányban. Feküdj le, e hasadra tegyél egy melegvízzel teli palackot. Ez segít. De legjobb mégis a nőgyógyász lenne, hogy nincs-e valami baj a háttérben.
2009. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cataflam vagy Flector... ez akettő jó görcsökre, és nagyon erősek.
2009. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!