Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez? Laboratóriumi...

Mit jelent ez? Laboratóriumi lelet: Közepes-változó hüvelyflóra Gram poz. pálca Gram neg. pálca Gram poz. coccus Sarjadzó gomba negatív

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!!
2009. ápr. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

baktériumfertőzést jelent,de örülhetsz,gomba nincs:-)

gyógyszerek és klion kúp lesz valszeg.

és a partnert lehetőleg kezelni,de szex most pár napig nem ajánlott.

2009. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!! De miért örüljek, ez jobb mint a gombás fertőzés?? Kb mennyi ideig tart majd a gyógyulás??
2009. ápr. 22. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mintha úgy venném ki, hogy valamilyen kenet vizsgálat eredménye lenne, és mintha mutatna fertőzést. (Nem vagyok orvos!)
2009. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos semmivel nem jobb a gombánál,csak fel akartalak vidítani.akár 3 hétig is küzdhetsz a tünetekkel,és ráadásul ez is visszajáró betegség,mint a felfázás,legközelebb még könnyebben elkaphatod.
2009. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor most leírom! Ez ugy volt, hogy elmentem a dokihoz fog.gátlót felirattatni. Ő mondta, hogy feltűnően sok a folyásom...hüvelykenetet vett és ez lett az eredménye. Az érdekes az, hogy semmilyen tünetem nincs!Se kivül, se belül!! Akkor ez biztos, hogy bakteriális fertőzés?? Mert a doki végig ugy beszélt, mintha gomba lenne!! Nem értem....de akkor a klion jó rá?? Tapasztalatok, valaki??

Egyébként az hogy sarjadzó gomba negatív, ez ugy értendő, hogy egyáltalán nincs gombám??

2009. ápr. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!