Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez akkor most mestruáció?

Ez akkor most mestruáció?

Figyelt kérdés
Mikor wc után megtörlöm magam 1 hónapban kb.3x egy picit véres a toalett papir . De minimálisan . És hogyha az. Akkor mit kell tennem ?
2011. szept. 12. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen az, pár hónap alatt majd már normálisan vérezni fogsz ilyenkor. Elég egy tisztasági betétet beragasztanod. De nem értem miért nem az anyukáddal beszéled meg ezt. Biztos segítene. Nekem anno tök egyértelmű volt hogy vele beszéljem meg. Rögtön el is mentünk vásárolni betéteket.

(22/nő)

2011. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Biztos, hogy menstruáció. Zuhanyozz le, és tegyél betétet a bugyidba.
2011. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, még nem menstruáció, csak az egyik előjele, kis barnás folyást tapasztalsz most, hamarosan meg fog jönni, mikor ez jelentkezik nálad, jól mondták, használj tisztasági betétet, majd mikor már ugye több jön, akkor rendesen betétet. Szerezz be a menstruációra felkészülve ilyen cuccokat! És beszéld meg anyukáddal, ha bizonytalan vagy!

Ha több kérdésed lenne, akkor itt mindent megtalálsz!

menstruacio.blog.neon.hu

:)

Ja, és gratulálok! ;)

2011. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
11 vagyok és már volt barna folyásom . Köszönöm a válaszokat !
2011. szept. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!