Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yadine és a hajhullás?

Yadine és a hajhullás?

Figyelt kérdés
Ma írt fel fogamzásgátlót az orvosom, mert hullik a hajam, annyira zsírosodik a fejbőröm meg az arcom is... Először egy másik tabit akart írni, de azt mondta ez jobb a hajhullásra. Én hiszek neki és jó orvosnak tartom, de miért jó? Tudja valaki? Tapasztalat esetleg?
2011. szept. 13. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

ha diane35 vagy cypromix lenne, amit felírt, akkor érteném, de a yadine sima fogamzásgátló


javaslom, hogy a hajhullásod okát vizsgáltasd ki, mert nagyon sok dolog lehet a háttérben, aminek ez a tünete és van köztük nagyon súlyos betegség is


kezd a háziorvosodnál

2011. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, h jobb, mert két komponensű, két hormon hat benne...
2011. szept. 13. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a Yadine egyik hatóanyaga (drospirenon) antiandrogén, azaz javít olyan tüneteken, amelyeket a magasabb tesztoszteronszint okoz.

Egyébként azért egy alaposabb kivizsgálás szerintem nem ártana.

2011. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Egyébként kevés kivétellel az összes fogamzásgátló kétkomponensű.
2011. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, én a dianaről sok olyat hallottam hogy miután abbahagyták a szedését csomokban kezdett hullani a hajuk.A Yadine az antiandrogén tartalmú (androgén hormon hatására a faggyúmirigyek megnagyobbodnak, a faggyútermelés fokozódik) de lehet hogy őt éppenséggel a yadinet gyártó cég "szponzorálja" vagy a lehetséges tabik közül a Yadine volt a legolcsóbb...
2011. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A faggyú termelés fokozódik???! Ez az jelenti, h jobban fog zsírosodni a hajam??? Mert az nagy gáz, ugyanis attól hullik a hajam ennyire, h túlzottan zsírosodik...
2011. szept. 16. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent az "anti" szó? Olvasd már el még egyszer mit írt az előző válaszoló.
2011. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem olvasni nem tudok, csak figyelmetlenül végig futottam...

Köszi a figyelemfelkeltést!

Már várom az első napot, h elkezdhessem szedni, sokat várok tőle... :S

2011. szept. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!