Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most elég 2 - 3 naponta...

Akkor most elég 2 - 3 naponta alsóneműt cserélni, ha nap, mint nap tisztálkodok?

Figyelt kérdés

Merthogy a minap beszélgettem egyik barátnőmmel, és ő azt állította, hogy ez így elegendő.

Tudom, hogy ahány ház annyi szokás, de én minden nap cserélek alsóneműt.


2011. szept. 13. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ma már minden nap tisztát!

Igaz, hogy 50 évvel ezelött még fürdés is egyszer volt egy héten (amikor begyújtották a fürdőszoba kályhát), de azért mosakodás persze gyakrabban...

2012. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Mikor mi gyerekek voltunk, a szüleim/nagyszüleim kétnaponta fürdettek. Tiniként, amikor először találkoztam gombás eredetű (usziból szerzett) hüvelyfolyással, megtanultam, hogy nem elég naponta fehérneműt cserélni (fürdéssel egybekötve persze), hanem a fehérnemű belsejét is tanácsos kivasalni, hogy kinyírjuk a kórokozókat. Lehet 90C-on mosni is, de nézd meg utána a csipkebugyikat!
2012. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Fehérneműt naponta,

Pólót naponta

Nadrágot 2-3 naponta

Pulover hetente

Ez az alapfelállás

De ha netán megizzadok, egy adott helyen, akkor az csere, bár én még nagy wc-zés után se bírok megmaradni, megyek alul fürdeni, és új alsónemű. Lehet én meg már túlzásba viszem, de nem bírom elviselni magamon úgy már a dolgokat :$

2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen büdi magára a barátnőd, akkor milyen lehet az otthonára. Egy nőnek a mindennapi tiszta alsónemű mellet tanácsos még betétet is hordani, ha jól akarja magát saját bőrében érezni.
2012. febr. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: A mindennapi tisztasági betét sem jó. Néha hagyd szellőzni!
2012. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
fujj ki rakná be a farkát a rohadó lukába annak savanyú bűdős pi***csa :SSSS bleeeeeee
2012. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!