Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hagyja ki a szeptembert...

Miért hagyja ki a szeptembert a menstruációm?

Figyelt kérdés
Legalábbis a ciklus.hu szerint a legközelebbi menstruálásom október 9-re esne,pedig augusztus közepén volt utoljára.Ez hülyeség,nem? A többi napot jól kiszámolta!
2011. szept. 15. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki is elkezdődött az iskola, és legközelebb majd az őszi szünetben jön.


Amúgy miért interneten számolod a menstruációdat? Fogsz egy naptárt és kész. Nem értem, ehhez az egyszerű matematikai feladathoz miért kell számítógép. Ha augusztus közepén véreztél utoljára, akkor nyilván szeptember közepén fogsz legközelebb. Mostanság.

2011. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: van, akinek nem pontosan 28 napra jön meg, sőt, lehet hogy azt sem tudja valaki, hogy hány naponta. A ciklus.hu 3-4 hónapi adatból 99% pontosságra jelzi.
2011. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!


Természetesen ezekkel én is tisztában vagyok, de egyébként igazad van. A számítógép valószínűleg a már bejegyzett időpontok alapján kiszámol egy átlag ciklust ami, ha évközben volt kimaradás, akkor akár 40-45 nap is lehet. Így kijöhet neki az október.

Ugyanakkor ha még kevés bejegyzése van a naptárban, akkor nyilván az átlaggal fog számolni a szoftver, azaz 28 nappal, vagy neki kell megadni a ciklus hosszát.

Miután a hosszú cikluson a kérdező is elcsodálkozott, bátorkodtam feltételezni, hogy nem 40 napos ciklusai vannak. Egyéb adat hiányában pedig marad a 28 nap.


:-)

2011. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!