Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A peteérés egyenlő a menstruác...

A peteérés egyenlő a menstruációval?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fog. gátlót, az lenne a kérdésem,ha legközelebb menstruálok, az azt jelenti hogy peteérésem is volt? Bocsi, a hülye kérdésért, de sajnos fogalmam sincs.
2011. szept. 16. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A menstruáció azt jelenti, hogy ha nincs megtermékenyítés, akkor az érett petesejt nem tapad meg a méhfalon, hanem a méhnyálkahártyával együtt leválik, amit vérzés kísér.
2011. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom, hogy gyógyszer abbahagyása után mikor van peteérésem?
2011. szept. 16. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés megelőzi a menstruációt.

Mellesleg hány éves vagy, hogy fogamzásgátlót már szedsz, de a női lét legalapvetőbb fogalmaival nem vagy tisztában?

Mert általánosból úgy kerül ki az ember lánya, hogy ennyit már tud...

2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a menzesz nem egyenlő a peteéréssel, és ha van vérzésed, az még nem jelenti azt, hogy peteérésed is van.
2011. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek van olyan gyerekkora, hogy mindent elmondanak neki. Azért kérdezem, mert sokat olvastam, hogy abbahagyás után menstruáltak de nem volt peteérés. Nem értettem, mert én úgy tudtam, hogy ez a kettő összefügg, de amit olvastam aszerint nem....
2011. szept. 16. 16:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!