Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Puncitájékon égő érzés, bő,...

Puncitájékon égő érzés, bő, kicsit túrós, zöldes folyás, mi ez?

Figyelt kérdés

Pár napja jött elő. Nőgyógyászhoz sajnos legfeljebb 2 héten belül tudok csak elmenni, mert heti 1x rendel, és jövő héten meg meglesz a havibaj...

Tudnátok segíteni, mi ez, vagy mit tudnék tenni ellene?


Infok: mostanában több gyógyszert kellett szednem pl. Dolgit, AktilDuo


Valamint sok nyilvános WC-n voltam, igaz, nem ültem rá, de megfogtam a kilincset stb.


Köszi!


2011. szept. 16. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés, menj a dokihoz akkor is, ha menstruálsz, ad gyógyszert
2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bakteriális fertőzésnek tűnik... így ideiglenes kezelési módnak a canesten félék se jók. Más doki nincs ?
2011. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Betadine hüvelykúp segíthet! Ha zöld akkor mindenképp gyulladást jelent a szervezetben, ne várj vele sokáig, mert petefészek gyulladássá is fajulhat, és az később a gyermek vállalásnál gondokat okozhat ha hegesen gyógyul...stb. Szóval irány egy patika és vény nélkül kapható Betadine hüvelykúp ezt akkor is használhatod ha megjön (elvileg hét napig kellene használni) SŐT! Ilyenkor kicsit puhább, nyitottabb a méhszáj úgyhogy méginkább felfelé terjedhet a "folyamat"...
2011. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Judit?
2011. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg el kellene mennem... Nem szeretném azt, hogy a későbbiekben emiatt menjen tönkre az életem, mert nem tudok babát vállalni!
2011. szept. 16. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen a betadine nem fog segíteni. A zöldes folyást és a többi tünetet Trichomonas okozza, amire s.o.s. antibiotikum kell és nem két hét múlva.
2011. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha hamarabb mennél el, mert a késlekedésből nagyobb baj is lehet.
2011. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Édes vagy savanyú túró? Mert az édes jó lesz palacsintába, de ha kesernyés akkor azt csak könyére kenném.
2014. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!