Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalom, menstruáció...

Mellfájdalom, menstruáció késése utalhat cisztára?

Figyelt kérdés
Egy hete kellett volna megjönnie. Meg is voltak a szokásos tünetek, csak a mellem nem ott fájt ahol szokot, és talán kicsit jobban is. Mire meg kellett volna jönnie, el is múlt minden tünet, mint mikor megjön. Csak épp nem jött meg. Lehet esély valahol cisztára? Utóbbi két menszesz előtt két-három nappal volt pecsételés, ami azért fura, mert nálam még sosem fordult elő. Aggódjak szerintetek? 36/n
2011. szept. 17. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
én első körben csinálnék egy terhességi tesztet ;)
2011. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na igen, csak az utolsó menstruáció óta nem voltunk együtt a férjemmel. Tehát ezért nem gondolok babára.

Ha viszont terhesség, akkor már a második hónapban vagyok. Akkor pedig csak lenne már más ráutaló dolog is.

2011. szept. 17. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

van akinek egész terhesség alatt nincs tünete a vérzés kimaradása és a has növekedésén kívül


4-500 forint egy teszt, ha negatív, akkor kérsz egy időpontot a nőgyógyászod hoz hétfőn ;)

2011. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, de én nem az esetleges terhességre lennék kíváncsi. Arra nem kell úgymond felkészülni, hogy ugyan mit mond a doki, az egy boldog hír.

Viszont egy betegségnél már nem ez a helyzet. Szeretném tudni, hogy mikre számíthatok, milyen eredmények az esélyesek. Valamennyire fel legyek készülve mikor a dokihoz megyek.:) :(

2011. szept. 17. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
de miért nem mész el venni a tuskóba egy tesztet és csinálod meg? ahelyett, hogy nem létező cisztákon stresszeled magad...
2011. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!