Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fáj a mell terhesség...

Hogy fáj a mell terhesség előtt? Miben más mint a menstruáció előtti mellfájdalom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

nekem pontosan ugyanúgy fájt, csak nem hagyta abba 1-2 nappal a mensi dátuma előtt.

31h km.

2011. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanúgy fáj és nem múlik el.
2011. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig csak egy picit fájt a mellem a menstruáció előtt. Megduzzadt és valamennyire érzékeny is volt. Amikor babás lettem hozzá sem lehetett érni a melleimhez, a legapróbb érintések is erőteljes fájdalomérzetet okoztak, ráadásul hason sem tudtam az elején aludni mert annyira kényelmetlen volt emiatt ... De ez azt hiszem az első pár hét után megszűnt nekem. :-)
2011. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: akkor nem lehetett hozzáérni, amikor nem tudtad még, vagy csak akkor erősödött miután kiderült a baba? 3 nap múlva nem várom és kicsit másként fáj a mellem mint a menstruáció előtt szokott. Nem bírok felvenni melltartó, mert olyan érzésem van, hogy belülről szét ég és szúr a mellem. A bimbóim meg mintha el lennének zsibbadva, ha hozzá érek azok is égnek. Elég hülyén hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni :(
2011. aug. 17. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok ... De én egyébként is kb. 6-7 hetesen tudtam meg. De a cicifájdalom nagyon hamar jelentkezett ... De minden várandósság más, nekem inkább erős fájdalom jelentkezett a melleimben, nem égő érzés! Lehet, hogy várandós vagy de lehet, hogy a menstruációt jelzi, még ne éld bele magad bár tudom, hogy ez nehéz! :-) Mindenesetre szorítok, hogy baba legyen a dologban! Minden jót Neked! :-)
2011. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Nem, nem élem bele magam cseppet sem, sőt inkább beszélem le magam a babáról, hogy kellemesen csalódjak és ne pofára essek :(
2011. aug. 17. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen bizsergő, pezsgő éerzésem volt, teljesen más, mint amikor mensielőtt fáj és előbb is éreztem.
2011. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!