Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémákra...

Menstruációs problémákra tényleg van valami csodaszer?

Figyelt kérdés
Egyszer fél füllel hallottam egy beszélgetést, valami teára esküdött valaki.. a lényeg, hogy állítólag nem csak a görcsökre jó, hanem az előtte lévő hangulatingadozást, levertséget, és túlzott éhségérzetet is csökkenti/megszünteti. Valaki tudja miről lehet szó, illetve ismer ilyen szert?
2011. szept. 17. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] - itt vannak teákról leírások:)

ha csak görcsölsz, tudom javasolni, hogy megmelítesz gázon egy lábasnak a tetejét, aztán amikor már jó forró, lefekszel, csupasz hasadra kispárna, kispárnára pedig a tető. hányinger ellen citromos víz:) nekem beválltak:)

2011. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én cickafark teát szoktam inni, de őszintén szólva nem oszt, nem szoroz.

Egy dolog vált be eddig: a szex.

(És mielőtt jönnek lehurrogni az ellenzők, nem tilos menzesz alatt szexelni, ha mindkét fél egészséges és egyik sem undorodik. Bajunk sem lesz, nem leszek meddő és nem betegszem meg, stb. stb. Megkérdeztem több nődokit.)

2011. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket!:)
2011. szept. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!