Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatétő hüvelygombára...

Visszatétő hüvelygombára grapefruit mag cseppes irrigálás? Meddig?

Figyelt kérdés
Fórumokon olvastam,hogy irigálni is lehet vele,mivel gombaölő hatása van.Persze hígitva vízzel 3,4 csepp.Na de meddig csináljam ezt,hány napig.Már iszom 1 hónapja ,de most úgy néz ki megint gombám van.Mielőtt azt mondjátok menjek orvoshoz,elmondom ,hogy már egy csomószor voltam,különböző kúpokat írnak fel,de egy két hónap múlva megint visszatér.Ezért gondoltam,hogy kipróbálom ezt.Egyébként a páromat is mindig kezeljük.Most már elegem van!
2010. jún. 30. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor most menj normális dokihoz, aki vesz kenetet, kezeli a szexuális partneredet is és mindkettőtöket a kenetminta eredménye alapján gyógyszerez, és megkér, hogy fertőtlenítsd a törölközőid és az alsóneműid....
2010. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Colpo cleaner jód 3 napig, aztán colpo-cleaner laktóz. A párodnak canesten krém.
2010. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!