Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejsavas, kamillateás hüvelymo...

Tejsavas, kamillateás hüvelymosás gomba ellen:S?

Figyelt kérdés
ez használ valamit?
2011. szept. 18. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg időpontot nem kapsz orvoshoz igen. De ez csak külsőleg oldja meg a problémát.
2011. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
h érte dh külsőleg?nem múlik el teljesen:O?
2011. szept. 18. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ülőfürdőt veszel a kamillateában. Nem lenyeled. Orvos által felírt gyógyszer nélkül nem gyógyul meg. Ne húzd az időt. Nem kell szégyellni. Törülközőtől is el lehet kapni. És súlyosbodhat, ha nem kezeled megfelelően!
2011. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a hüvelyedben is van gomba/fertőzés(nah ezt is meg kéne állapítania az orvosnak), amit nem tudsz kezelni ezzel. Mellé a kamilla csak gyulladáscsökkentő hatású, nem gombaölő. Ha pár napon belül nem hoz helyre biztos orvoshoz kell menned.
2011. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem múlik el. Orvos, vagy próbáld ki a recept nélkül kapható canesten kombit először.

A kamillás hüvelymosás, gyulladás csökkentésre jó. pl. baktérium által okozott gyulladás (addig amíg orvos nem ír fel rá valamit pl. dalacin hüvelykrémet)

A tejsavbacit tartalmazó kúpok pedig, mint pl. a receptre írható gynoflor vagy recept nélküli hasonló készítmények a hüvelyflórát állítják vissza, így nehezebb összeszedni fertőzést.

2011. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerösöm mondta,hogy kamilla teával meg tejsavval csináljak hüvely mosást és ha ettől elmúlik ha nem akkor mennyek orvoshoz
2011. szept. 18. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt egyszer:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Nem fog használni semmi igazán, csak, ha orvos ír fel gyógyszert. Minden más kiegészítő kezelésnek szuper lehet, gyorsíthatja a folyamatot, de nem elég. Menj orvoshoz!

2011. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2011. szept. 18. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem akartam megijeszteni a kérdezőt, de "előző" mélyen együttérzek veled. Engem megműtöttek, kivágták a méhnyakamat, a szövettan kezdődő rákos sejteket mutatott ki. A műtét "sikerült", de soha nem fogok meggyógyulni teljesen, mert egy orvos sem tud velem már semmit kezdeni. Utolsó reményem egy injekciókúra, amit nem tudok beszerezni, hiába van receptem. (5 injekció kb. 9ezer ft). Ezért írtam a kérdezőnek azt hogy orvos és ezért tudom ennyire, hogy milyen tünetre mit írnak fel.
2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a nőgyógyászt téll. nem sokan szeretik alapjáraton, de ha felir valamit, akár 2 nap alatt megszabadultál a bajoktól, fürdőben pedig egész nap ülhetsz, nem olyan látványos, márha bejön.... :S mondjuk van mégegy, ha biztos vagy benne hogy gomba vehetsz rá canestent combit, csodákat tesz, de sajnos egyikünk sem orvos, nem hiába hangsúlyozzák sokan hogy inkább menjünk el
2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!