Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fog fájni mikor kezdődik?

Nagyon fog fájni mikor kezdődik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy az első menzi nagyon fog fájni,nagyon félek tőle és nem is akarom h megjöjjön....
2011. szept. 19. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
ez nem akarás kérdése, ez meg fog történni. amúgy meg alkat kérdése. van aki nem érez semmit, van aki úgy görcsöl, hogy kórházba kell mennie. de ha te egyfolyátban igulsz ezen, akkor már alapból görcsölni fogsz, de nem azért, mert ilyen alkat vagy, hanem bemeséled magadnak
2011. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
különben meg hogy jön ez ebbe a témába????
2011. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Hogyhogy hogy jön ebbe a témába???

Melyikbe kéne szerinted????


Kérdező: ne aggódj, nekem anno egyáltalán nem fájt - és ha fáj is, rengetegféle fájdalomcsillapító van már, az elmulasztja, ha az első pár napban fáj is.

2011. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Ne aggódj. Nem kell tőle félned. Maximum a pocid fog egy kicsit fájni, de arra vannak nagyon jó görcsoldók. Szóval ne parázz. Ha meg akar jönni majd, akkor meg is fog, hiába nem akarod.

19L

2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgyis megfog jönni és nekem például 10 év után is fájdalmas persze nem annyira mint elsőnek.Előszőr én majdnem elájultam a buszon mert ott jött meg:S
2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez nagyon változó, de az első szerintem nem fog annyira fájni.

Függ az aktuális érzelmi állapotodtól, és gyakran attól, hogy mennyi cukros dolgot ettél ( sok cukor erősítheti).


A fájdalmat enyhíteni szokta a meleg, és ha tele a pocak.

2011. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van aki meg sem érzi, és van aki nagyon szenved. De akárhogy is lesz, ez az élet természetes része. Egyáltalán nem biztos, hogy Téged megvisel majd.
2011. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem mikor először jött meg, akkor "csak" hányingerem volt, hánytam egész nap :SS De a hasam egyáltalán nem görcsölt.

Most már kezd rendszeressé válni, és most mielőtt megjön feszülni, fájni szokott a mellem. A hasam pedig az első 1-2 napba szokott görcsölni, szóval nyugi, nem kell aggódnod :)

2011. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennél, akkor nem jönne meg, de mivel lány vagy, ezért fogsz menstruálni. És nem tudsz ellene tenni semmit! El kell fogadnod. Ha majd egyszer gyereked lesz, még örülni is fogsz a menstruációnak. Akkor jusson eszedbe, amit most írtál.
2011. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
41%
Fájni nem fog, inkább vérzés lesz rossz. Az első az általában nagyon erős szokott lenni. Persze idővel csillapodni fog a vérzés mennyisége. Görcsök viszont lehet fognak kínozni, ez mindenkinél változó. Ja és ne félj, ez akárhogyis van az egészség jele. Én nekem is 3 év kellet mire valamennyirre megtanultam elfogadni, ez van, így lettünk összerakva mi, csajok:(
2011. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!