Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jott meg masodjara es...

Most jott meg masodjara es korom fekete nem ver ahogy volt eloszor vajon mitol van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az állaga olyan mint volt vagy sűrűbb?Mert ha sűrűbb,akkor sztem alvadt vér.Sokan mondják azt(felnőttek),hogy baj az,ha valakinek alvadt vér van csak(vagy az is van).Anyum is megkérdezte a nődokijától és azt mondta,hogy teljesen normális.Ha kellemetlen szagú,fáj vagy zavaró akkor beszéld meg anyuddal és menj el dokihoz!!Remélem segítettem.
2008. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Második alkalommal nekem is rengeteg volt, és tartott vagy 10 napig. Szerintem teljesen normális. Azt tudom mondani, amit az előző hozzászóló. Ha fáj, akkor mondd el Anyukádnak és látogassatok meg egy orvost.
2008. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!