Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már másodjára festettem be...

Ha már másodjára festettem be a hajam fekete Palette hajszínezővel, akkor már nem fog 2 hajmosás után kijönni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 13:25
 1/10 A kérdező kommentje:
senki se ír?:(
2009. dec. 9. 15:16
 2/10 A kérdező kommentje:
nehogy ezt a kérdésem is töröljék, mert eddig az összeset törölték amit felraktam :S
2009. dec. 9. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
ejnye hogy senki se ír szégyelljétek magatok
2009. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

yolvan bogárkám te írj msn-en ink:D

na ezt a kérdést is nyugodtan leeht törölni mert 5 percenként nézem és semmi válasz...pfff

2009. dec. 9. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen színűre festetted? És melyik hajszínező? Mert én a 28 mosásost ismerem, na az nem jön ki. :( De van egy pár mosásos, az simán, legalábbis barátnőimnek.


Én csokibarnát akartam, és fekete lett belőle. :( Egy év alatt annyit kopott, hogy sötétbarna lett, de közbe nőtt is le a hajam, rendesen. Úgyhogy középbarnával színeztem, majdnem fekete lett megint. X( De szerencsére ez jobban kopik, de már soha nem lesz olyan, mint az eredeti. Legközelebb világosbarna jön. :D

2009. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21:13


a kérdésben leírtam hogy fekete színű és Palette :) ez 24 hajmosás után jön ki

2009. dec. 10. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te ezt írtad: " 2 hajmosás után kijönni"

Nemtom pontosan melyikre is gondoltál, mert van olyan ami 2-3 mosás után tényleg kijön, és az is palette márjájú. (palette instant color) és van ami 24 hajmosás után jönne ki elvileg... De nekem nem jött ki :S Én is csokoládébarnára színezem mint az előző, már többször is, és februárban eldöntöttem, hogy középbarna akarok lenni. Hát mondom lenövesztem, meg hát 24 hajmosás után kikopik...aztán a francokat. Fél év után is olyan volt még. Kopása minimális. Aztán jött az hogy maradok csokibarna, mert leszivatni nem akarom.

Szóval kedves kérdező, ha a 24 hajmosásig tartót akarod használni, akkor nyugiiiiiiii..nem fog kijönni egyhamar.

2009. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen azt használom

de akkor nekem mért jött ki első alkalom után

a 2. hajmosáskor?

2009. dec. 11. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:

nemtudom.. :S

Nem hallottam még olyat hogy ilyen gyorsan kijött volna.

Nem lehet hogy hamarabb lemostad a kelleténél?

2009. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azt írta 25 percet kell rajta lennie én ehez képest első alkalomkor 30-40 percig hagytam rajta
2009. dec. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!